CESTOVATEL

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Pondělí, 14. října'19, svátek má Agáta.

Za golfem i na procházku

Za golfem i na procházku 25.5 12 V rozlehlé krajině poblíž vodní nádrže Barbora v obci Oldřichov-Jeníkov se nachází golfové hřiště Golf resort Barbora, které je již od roku 2001 vyhledávaným místem mnoha golfistů. Veřejnost ovšem málokdy tuší, že je i vhodným místem pro odpočinek, procházky nebo inline bruslení.

Manažerka golfového hřiště Pavlína Lázničková zve nejen příznivce golfu, ale také širokou veřejnost na novou sezónu. Celou zimu se pracovalo na nové tréninkové ploše, která bude otevřena v průběhu měsíce května, a golf si zde bude moci vyzkoušet úplně každý. Hřiště zapůjčí amatérům golfovou výbavu a v případě zájmu je možné zprostředkovat služby trenéra (po předchozí telefonické dohodě).

Tento rok nazývají v Golf resortu Barbora rokem nového začátku. Do začátku sezóny 2013 se dostaví devět nových jamek, což pro Resort Barbora znamená, že se stane 18 jamkovým resortem a tím i plnohodnotným golfovým hřištěm u nás.

Hráče golfu, ale také všechny příchozí návštěvníky přivítá krásné prostředí restaurace. Od začátku letošní sezóny byl restaurační provoz nově pronajmut panu Liborovi Tomášovi, který vlastní restauraci “La Famiglia” v centru Teplic v ulici U Radnice. Firma pana Tomáše má bohatou zkušenost na poli gastronomie, a to především té italské. Proto v jídelním lístku najdete mnoho druhů pokrmů z této oblasti, což rozhodně neznamená, že si nedáte kvalitní klobásu a pivo. Návštěvníci při procházkách v horkých letních dnech jistě ocení zmrzlinu a chlazené nápoje. Pro děti je v areálu zařízené dětské hřiště a v restauraci se nachází dětský koutek. Otevírací doba restaurace je již od 08.00 hod. a v provozu zůstává až do 22,00 hod. Hosté tak mohou přijít na snídani, oběd, či na večerní posezení na terase restaurace, odkud je krásný pohled na zapadající slunce osvětlující vršky Krušných hor. Majitel restaurace Libor Tomáš tvrdí: „Lidé z města si mohou zajít na procházku do klidného prostředí areálu plného zeleně a odreagovat se od všedních starostí.“

K hřišti Golf resort Barbora se dá dojet autem, nebo k němu pravidelně dojíždí i MHD, v blízkosti je také vlakové nádraží. Každý si zde užije hezký den, může se vykoupat v nedaleké nádrži Barbora a nakonec si dát kávu nebo oběd v restauraci Golf La Famiglia.

Golf resort Barbora s.r.o
417 24 Oldřichov u Duchova

Manažerka hřiště Pavlína Lázničková 603 542 270
Email: info@golfbarbora.cz
Web: www.golfbarbora.cz
Majitel restaurace „La Famiglia“ Libor Tomáš 775 706 550

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google
ANKETA: Kde by se podle vás mělo postavit nové koupaliště v Teplicích?

Na Kudlichu - vodojem nad Teplicemi
58
V Šanově pod Panoramou - stará třešňovka
44
Vykoupit zpět pozemek v Zámecké zahradě a postavit koupaliště tam
410

Celkem odpovídalo: 512

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: