DOPORUČUJEME

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Středa, 19. června'19, svátek má Leoš.

Nejste spokojeni se svou pletí? Zkuste IPL!

Nejste spokojeni se svou pletí? Zkuste IPL! 28.2. 13 05:58 - komerční sdělení - Věk, výkyvy hmotnosti, těhotenství, sluneční záření, nerovnosti pleti, jizvičky, akné. Ztráta mladistvého lesku a tónu pokožky, skvrny, strie, ale například i nadměrné ochlupení. To jsou problémy a vady na kráse, se kterými si bezpečně a efektivně dokáže poradit IPL - intenzivní pulsní světlo. Jedná se o širokospektrální světelný výboj, podobný laserovému paprsku, úspěšně využívaný v dermatologii a kosmetice.

Švýcarský přístroj Nova Plus, používaný dermatology Sanatoria Europa, má tři způsoby využití, které se liší podle vlnové délky a šířky impulzu. Terapie pomocí přístroje Nova Plus jsou v Sanatoriu Europa vedeny odbornými lékaři. Jedná se o bezbolestné a efektivní metody, jejichž použití neznamená pro pacienta žádná podstatná omezení běžných činností.

Fotoomlazení
Jednou z klienty velmi vyhledávaných funkcí IPL je zpevnění a projasnění pokožky ochablé věkem, hubnutím či těhotenstvím. Dokáže viditelně zlepšit vzhled kůže, napnout ji, sjednotit a rozjasnit její barvu. Je prokázáno, že hluboké teplo s infračerveným světlem je spouštěcím mechanismem pro obnovu kolagenu. Efekt omlazení je viditelný v podstatě ihned. Terapie přístrojem Nova Plus odstraňuje nerovnosti kůže, výrazně redukuje vrásky, zjemňuje jizvy a následky akné. Ošetření pomocí IPL je vhodné i jako prevence pro ty, kteří teprve plánují hubnutí – pomůže zachovat pružnost pleti, a tím zabránit vzniku strií.

Odstranění rozšířených cévek a pigmentací
Pomocí IPL lze dosáhnout redukce až vymizení rozšířených cévek na obličeji, známých jako kuperóza (Couperosis cutis), radikálního zlepšení u případů růžovky (Rosacea), či zlepšení až vymizení tzv. pavoučkových névů.

Hormonální změny, nadměrné slunění nebo antikoncepce - to vše způsobuje nevzhledné pigmentové skvrny, kterých se chceme rychle zbavit. I v tomto případě pomáhá IPL. Terapie přístrojem Nova Plus zesvětluje pigmentové skvrny a eliminuje jejich výskyt.

Fotoepilace
Další možností ošetření IPL přístrojem je permanentní epilace, tedy redukce až odstranění chloupků a dlouhodobé zabránění jejich dalšímu růstu. Ošetření je vhodné jak pro ženy, tak pro muže. Oproti jiným metodám epilace je fotoepilace za použití IPL jednoduchá a bezbolestná.

Sanatorium Europa
Pod Doubravkou 13
415 01 Teplice v Čechách
Tel.: +420 603 501 306
Tel.: +420 603 501 314
Tel.: +420 417 532 672
Fax: +420 472 742 253
www.sanatoriumeuropa.eu
E-mail: info@sanatoriumeuropa.eu

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google

ANKETA: Kde by se podle vás mělo postavit nové koupaliště v Teplicích?

Na Kudlichu - vodojem nad Teplicemi
54
V Šanově pod Panoramou - stará třešňovka
42
Vykoupit zpět pozemek v Zámecké zahradě a postavit koupaliště tam
368

Celkem odpovídalo: 464

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: