DOPORUČUJEME

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Pátek, 22. února'19, svátek má Petr.

Sanatorium Europa: Evropské pracoviště v Teplicích

Sanatorium Europa: Evropské pracoviště v Teplicích 24.4. 14 05:27 Již sedmým rokem funguje v Teplicích Sanatorium Europa. Za poměrně krátkou dobu si toto zařízení vydobylo velmi dobré jméno a vpravdě evropské renomé. Primářce Sanatoria Europa MUDr. Haně Duchkové, doktorce věd, jsme položili několik otázek:

Čím to je ze, se o Vašem zařízeni mluví v superlativech a výsledky práce jsou celoevropsky uznávané?


Nesporně je to v pracovním kolektivu tohoto nestátního zdravotnického zařízeni, kde se dermatologické pracoviště zaměřuje nejen na řešení kožních problémů, ale velmi významně se profiluje i procesech omlazováni a regenerace a také v léčbě vypadávání vlasů (alopecie). Předpokladem je i špičkové vybaveni nejmodernější technologií a uplatňování nových postupů. Jako první pracoviště v ČR používáme k diagnostice stupně postižení vlasů počítačovou metodu, kterou je možné zjistit závažnost choroby a prognózu- tedy předpoklad, jaká je naděje na zlepšení. (Pozn aut.: Metoda výpočtu je duchovním vlastnictvím Dr. Duchkové, přístroj je majetkem sanatoria.)

Jste pobočkou Evropské dermatologické akademie, co to přesně znamená?


V rámci Evropské dermatologické akademie se především zaměřujeme na léčbu chorob vlasů. Velkým přínosem pro obyvatele Teplic a okolí, ale i vzdálenějších lokalit (Příbram, Praha, Kralupy a další) je skutečnost, že mohou okamžitě využívat nejnovějších medicínských postupů. Této specifice se osobně věnuji mnoho let a jsem ráda, že právě v Teplicích jsme nalezli kvalitní a klidné zázemí pro vědeckou práci a urychlenou aplikaci do praxe. Výsledky z Teplic skutečně vyvolávají přinejmenším evropskou pozornost, prezentujeme je za velkého zájmu kolegů na významných odborných setkáních..

Co to znamená pro region?


Do našeho sanatoria přicházejí lidé z celé ČR, ale jezdí k nám také klienti ze zahraničí. Naši zahraniční klienti jsou nesporným ekonomickým přínosem. Nesmíme zapomínat, že sanatorium poskytuje velmi široké spektrum služeb pro zlepšení kvality života. Součástí práce naší dermatologie je i omlazení, zkrášlení, odstranění vrásek a kožních defektů, vyšetření a sklerotizace křečových žil a další. Oční ordinace vedle vyšetření a léčby problémů zraku například provádí také špičkové úpravy víček. Pod hlavičkou Sanatoria Europa ovšem najdete i vyhlášené thajské a sportovní masáže, individuální balneo služby, programy a přístroje pro hubnutí a formování těla, služby pedikérky, kadeřnice, kosmetičky apod. O kvalitě zdejších kosmetických služeb svědčí mj. i fakt, že ze naše pracovnice je odbornou konzultantkou časopisu Katka, kde se můžete setkat s jejími radami. Jde tedy o dostupnost a dosažitelnost odborníků špičkového pracoviště. Také ceny - otevřeně řečeno - odpovídají tomuto regionu.

Co pro nás chystáte na tento rok?


Otevíráme středisko, které pro klienta připraví „na míru“ program omlazeni a regenerace, včetně nabídky nových léků a potravinových doplňků, a pro ucelenost procesu také služeb psychologa. Bude záležet pouze na klientovi, jakou cestou se vydá - vypracováni projektu je zdarma. Poprvé zde bude využit revoluční přístroj pro celkovou analýzu aktuálního zdravotního stavu pracující na principu magnetické rezonance. Vycházíme z přesvědčení, že přístup ke zdraví musí být komplexní.


(gi)
Zpravodajství Teplicka z iTeplice.cz nyní naleznete i na Facebooku . Staňte se našimi fanoušky a buďte každý den v obraze o tom, co se na Teplicku děje. Více informací a přihlášení zde.

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
Lázeňská sezóna 2019
5.02'19
Lázeňská sezóna 2019 (1209x)
Tepličtí podnikatelé spojili síly
24.01'19
Tepličtí podnikatelé spojili síly (1031x)
BAMBULE otevírá v Olympii
31.01'19
BAMBULE otevírá v Olympii (807x)
Saunové ceremoniály
14.02'19
Saunové ceremoniály (805x)
Jak posílit ledviny a močové cesty
23.01'19
Jak posílit ledviny a močové cesty (758x)

ANKETA: Kde by se podle vás mělo postavit nové koupaliště v Teplicích?

Na Kudlichu - vodojem nad Teplicemi
48
V Šanově pod Panoramou - stará třešňovka
35
Vykoupit zpět pozemek v Zámecké zahradě a postavit koupaliště tam
301

Celkem odpovídalo: 384

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: