DOPORUČUJEME

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Středa, 19. června'19, svátek má Leoš.

Sanatorium Europa: Evropské pracoviště v Teplicích

Sanatorium Europa: Evropské pracoviště v Teplicích 24.4. 14 05:27 Již sedmým rokem funguje v Teplicích Sanatorium Europa. Za poměrně krátkou dobu si toto zařízení vydobylo velmi dobré jméno a vpravdě evropské renomé. Primářce Sanatoria Europa MUDr. Haně Duchkové, doktorce věd, jsme položili několik otázek:

Čím to je ze, se o Vašem zařízeni mluví v superlativech a výsledky práce jsou celoevropsky uznávané?


Nesporně je to v pracovním kolektivu tohoto nestátního zdravotnického zařízeni, kde se dermatologické pracoviště zaměřuje nejen na řešení kožních problémů, ale velmi významně se profiluje i procesech omlazováni a regenerace a také v léčbě vypadávání vlasů (alopecie). Předpokladem je i špičkové vybaveni nejmodernější technologií a uplatňování nových postupů. Jako první pracoviště v ČR používáme k diagnostice stupně postižení vlasů počítačovou metodu, kterou je možné zjistit závažnost choroby a prognózu- tedy předpoklad, jaká je naděje na zlepšení. (Pozn aut.: Metoda výpočtu je duchovním vlastnictvím Dr. Duchkové, přístroj je majetkem sanatoria.)

Jste pobočkou Evropské dermatologické akademie, co to přesně znamená?


V rámci Evropské dermatologické akademie se především zaměřujeme na léčbu chorob vlasů. Velkým přínosem pro obyvatele Teplic a okolí, ale i vzdálenějších lokalit (Příbram, Praha, Kralupy a další) je skutečnost, že mohou okamžitě využívat nejnovějších medicínských postupů. Této specifice se osobně věnuji mnoho let a jsem ráda, že právě v Teplicích jsme nalezli kvalitní a klidné zázemí pro vědeckou práci a urychlenou aplikaci do praxe. Výsledky z Teplic skutečně vyvolávají přinejmenším evropskou pozornost, prezentujeme je za velkého zájmu kolegů na významných odborných setkáních..

Co to znamená pro region?


Do našeho sanatoria přicházejí lidé z celé ČR, ale jezdí k nám také klienti ze zahraničí. Naši zahraniční klienti jsou nesporným ekonomickým přínosem. Nesmíme zapomínat, že sanatorium poskytuje velmi široké spektrum služeb pro zlepšení kvality života. Součástí práce naší dermatologie je i omlazení, zkrášlení, odstranění vrásek a kožních defektů, vyšetření a sklerotizace křečových žil a další. Oční ordinace vedle vyšetření a léčby problémů zraku například provádí také špičkové úpravy víček. Pod hlavičkou Sanatoria Europa ovšem najdete i vyhlášené thajské a sportovní masáže, individuální balneo služby, programy a přístroje pro hubnutí a formování těla, služby pedikérky, kadeřnice, kosmetičky apod. O kvalitě zdejších kosmetických služeb svědčí mj. i fakt, že ze naše pracovnice je odbornou konzultantkou časopisu Katka, kde se můžete setkat s jejími radami. Jde tedy o dostupnost a dosažitelnost odborníků špičkového pracoviště. Také ceny - otevřeně řečeno - odpovídají tomuto regionu.

Co pro nás chystáte na tento rok?


Otevíráme středisko, které pro klienta připraví „na míru“ program omlazeni a regenerace, včetně nabídky nových léků a potravinových doplňků, a pro ucelenost procesu také služeb psychologa. Bude záležet pouze na klientovi, jakou cestou se vydá - vypracováni projektu je zdarma. Poprvé zde bude využit revoluční přístroj pro celkovou analýzu aktuálního zdravotního stavu pracující na principu magnetické rezonance. Vycházíme z přesvědčení, že přístup ke zdraví musí být komplexní.


(gi)
Zpravodajství Teplicka z iTeplice.cz nyní naleznete i na Facebooku . Staňte se našimi fanoušky a buďte každý den v obraze o tom, co se na Teplicku děje. Více informací a přihlášení zde.

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google

ANKETA: Kde by se podle vás mělo postavit nové koupaliště v Teplicích?

Na Kudlichu - vodojem nad Teplicemi
54
V Šanově pod Panoramou - stará třešňovka
42
Vykoupit zpět pozemek v Zámecké zahradě a postavit koupaliště tam
368

Celkem odpovídalo: 464

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: