DOPORUČUJEME

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Středa, 19. června'19, svátek má Leoš.

Sanatorium Europa: Zdraví, krása, relax

Sanatorium Europa: Zdraví, krása, relax 10.2. 15 05:45 - komerční sdělení - Sanatorium Europa poskytuje širokou nabídku služeb, zkušené odborníky a špičkovou techniku na těchto odděleních:
Dermatologická ordinace - nejnovější metody řešení zdravotních i estetických kožních problémů, od odstranění znamének, jizev, skvrn a pih a léčbu dalších nežádoucích kožních projevů až po efektivní omlazení a redukci vrásek.
Centrum vyšetření a léčby chorob vlasů Evropské dermatologické akademie – určování a řešení problémů spojených s růstem a kvalitou vlasů.
Flebologie - nejmodernější metody žilního vyšetření a případná terapie (sklerotizace) dopomohou ke zdravějším nohám bez křečových žil.
Oční ordinace - komplexní vyšetření, preventivní prohlídky, speciální vyšetření, ale také odstranění kožních útvarů, kosmetické úpravy víček.
Stomatologická ordinace - ošetřování dospělých, dentální hygiena a estetika, ošetření a dentální hygiena pro dětské pacienty. Zubní ordinace má smlouvu s pojišťovnami: VZP ČR, ZP MV ČR.

V Sanatoriu Europa je k dispozici také kondiční orgánový skener, kde můžete absolvovat komplexní orientační posouzení vašeho zdravotního stavu.

Vedle lékařských pracovišť naleznete v Sanatoriu Europa oddělení kosmetické péče, manikúru a pedikúru, pracoviště balneo a zábalů, speciální přístroje, zábaly a koupele určené k hubnutí a formování postavy, masáže (thajské, kondiční, lávovými kameny, reflexní masáž plosky nohy ad.), baňkování a řadu dalších služeb.

Nabídku doplňuje možnost nákupu ve firemní prodejně s kosmetickými prostředky, doplňky zdravé výživy ad. Služby Sanatoria Europa můžete také darovat prostřednictvím dárkového poukazu.

Více informací, novinky a aktuální slevové akce najdete na www.sanatoriumeuropa.eu.
Sanatorium Europa
Pod Doubravkou 13
Teplice
Tel.: 603 501 306, 417 532 672
e-mail: info@sanatoriumeuropa.eu

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google

ANKETA: Kde by se podle vás mělo postavit nové koupaliště v Teplicích?

Na Kudlichu - vodojem nad Teplicemi
54
V Šanově pod Panoramou - stará třešňovka
42
Vykoupit zpět pozemek v Zámecké zahradě a postavit koupaliště tam
368

Celkem odpovídalo: 464

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: