DOPORUČUJEME

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Pátek, 18. srpna'17, svátek má Helena.

Sanatorium Europa: Zdraví, krása, relax

Sanatorium Europa: Zdraví, krása, relax 10.2. 15 05:45 - komerční sdělení - Sanatorium Europa poskytuje širokou nabídku služeb, zkušené odborníky a špičkovou techniku na těchto odděleních:
Dermatologická ordinace - nejnovější metody řešení zdravotních i estetických kožních problémů, od odstranění znamének, jizev, skvrn a pih a léčbu dalších nežádoucích kožních projevů až po efektivní omlazení a redukci vrásek.
Centrum vyšetření a léčby chorob vlasů Evropské dermatologické akademie – určování a řešení problémů spojených s růstem a kvalitou vlasů.
Flebologie - nejmodernější metody žilního vyšetření a případná terapie (sklerotizace) dopomohou ke zdravějším nohám bez křečových žil.
Oční ordinace - komplexní vyšetření, preventivní prohlídky, speciální vyšetření, ale také odstranění kožních útvarů, kosmetické úpravy víček.
Stomatologická ordinace - ošetřování dospělých, dentální hygiena a estetika, ošetření a dentální hygiena pro dětské pacienty. Zubní ordinace má smlouvu s pojišťovnami: VZP ČR, ZP MV ČR.

V Sanatoriu Europa je k dispozici také kondiční orgánový skener, kde můžete absolvovat komplexní orientační posouzení vašeho zdravotního stavu.

Vedle lékařských pracovišť naleznete v Sanatoriu Europa oddělení kosmetické péče, manikúru a pedikúru, pracoviště balneo a zábalů, speciální přístroje, zábaly a koupele určené k hubnutí a formování postavy, masáže (thajské, kondiční, lávovými kameny, reflexní masáž plosky nohy ad.), baňkování a řadu dalších služeb.

Nabídku doplňuje možnost nákupu ve firemní prodejně s kosmetickými prostředky, doplňky zdravé výživy ad. Služby Sanatoria Europa můžete také darovat prostřednictvím dárkového poukazu.

Více informací, novinky a aktuální slevové akce najdete na www.sanatoriumeuropa.eu.
Sanatorium Europa
Pod Doubravkou 13
Teplice
Tel.: 603 501 306, 417 532 672
e-mail: info@sanatoriumeuropa.eu

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
Za tajemstvím plochy
20.07'17
Za tajemstvím plochy (12139x)
Workoutového hřiště na Šanově
20.07'17
Workoutového hřiště na Šanově (8442x)
KABÁTI budou křtít CD
20.07'17
KABÁTI budou křtít CD (2716x)
Opera Bohéma
20.07'17
Opera Bohéma (1764x)
Letnění v Dubí
20.07'17
Letnění v Dubí (1676x)

ANKETA: Jak tipujete Vy? Rozhodne se teplický primátor Jaroslav Kubera kandidovat na prezidenta České republiky?

Ano
43
Ne
27

Celkem odpovídalo: 70

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: