DOPORUČUJEME

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Úterý, 17. července'18, svátek má Martina.

Šťavnaté léto 2015 s CK Blue Style

Šťavnaté léto 2015 s CK Blue Style 4.3. 15 10:12 Cestovní kancelář Blue Style, která se právem řadí mezi čtyři nejsilnější operátory na poli cestovního ruchu v České republice, zahajuje s rokem 2015 svoji 18. sezonu. Jednu ze svých poboček otevřela na konci listopadu minulého roku právě v Teplicích, na Českobratrské ulici.

Létáme do nejoblíbenějších turistických destinací, kterými jsou Turecko, Řecko, Španělsko, Itálie, Egypt, Tunisko, Djerba a stále vyhledávanější Maroko. Naším cílem je neustále zkvalitňovat služby, jež klientům nabízíme; všechny hotely jsou osobně prověřené našimi produktovými manažery. V každé destinaci máme týmy profesionálních delegátů, kteří jsou klientům k dispozici po celou dobu jejich dovolené.

Na léto 2015 poskytujeme atraktivní slevy v rámci prodeje na First Minute, například pro rodiče s dětmi máme stále nabídku až 2 děti zdarma a k tomu 12% slevu na dospělou osobu, dále slevy 21 % pro dospělé osoby, které cestují bez dětí do Maroka, a slevu 18 % pro klienty, kteří cestují bez dětí do ostatních zemí. O těchto nabídkách se dozvíte více na www.blue-style.cz.

„V našich destinacích máme řadu klubových hotelů s označením Blue Club. Ty se vyznačují tím, že přímo na místě jsou česky hovořící animátoři, kteří se věnují našim klientům a připravují sportovní a zábavné aktivity. V hotelech s označením Croco Club jsou navíc dětské Croco kluby, kde se o vaše děti starají speciálně proškolení animátoři. V dopoledním a odpoledním bloku hrají s dětmi hry, na programu je rovněž malování na obličej, dobrodružné výpravy, seznámení s folklorem dané země a řada dalších aktivit,“ říká Lenka Berberi, obchodní ředitelka CK Blue Style. Hitem letošního léta se tedy asi opět stanou, podle očekávání, všechny hotely právě s označením Croco Club. Poznáte je podle toho, že je u jejich názvu ikonka krokodýlka.

Dospělí, kteří cestující s většími dětmi a nebo úplně bez dětí, mají stále více v oblibě dovolenou, která je kombinovaná s výlety. V našich katalozích a na našich webových stránkách je naleznete pod názvem kombinované a poznávací zájezdy. Takový zájezd se skládá z části poznávací, kdy v úvodu dovolené cestujete cca 3 až 4 dny po zemi, a druhá část už je pobytová. „V rámci výletů v Turecku bych určitě doporučila tak trošku zapomenutou Kappadokii. Je zemí kouzelných přírodních útvarů. Skalní komíny – připomínající kamenné sloupy, pyramidy, houby nebo dokonce velbloudy – a údolí s terasovitými stráněmi zformovaly právě erupce sopky. Tisíciletí pak ke kappadocké krajině přidala skalní kostely i podzemní města, jež bývala útočištěm křesťanů,“ dodává ředitelka CK Blue Style Lenka Berberi s tím, že tento typ dovolené je ideální pro ty, kteří nechtějí celé dny trávit pouze v hotelovém rezortu.

„A nakonec bych ještě ráda představila typ dovolené pro ty, kteří se nejraději vydávají za poznáním, ale z nějakých důvodů se obávají vypravit se tzv. na vlastní pěst. Tento typ dovolené u nás naleznete jako Poznávací okruhy. Nejvyhledávanější destinací v této kategorii je bezesporu Maroko, které se těší stále větší a větší oblibě! V Marockém království se proplétá arabská, africká a evropská kultura, je to země plná barev a chutí místní vynikající kuchyně. V naší nabídce najdete několik kombinovaných zájezdů a poznávacích okruhů, z nichž není jednoduché si vybrat. Maroko je totiž zemí, která nabízí opravdu úplně všecho. Nedozírný oceán a široké písčité pláže (vyhledávané surfaři z celého světa), dechberoucí přírodu, rudou Saharu s – až 50 metrů vysokými – dunami, pohoří Atlas, kde jsou plně vybavená zimní lyžařská střediska (nejvyšší vrchol Džabal Tubkal měří 4.165 m). O návštěvu si přímo žádá Marrakéš a náměstí Jemaa el-Fnaa s vyhlášeným tržištěm, s kejklíři, s vyvolávači a krotiteli hadů, s chovateli opiček, s ukázkou folkloru i z těch nejzastrčenějších koutů země a s největším počtem restaurací a kaváren pod širým nebem. Tady se určitě stojí za to zastavit, posadit se do některé ze střešních kaváren a vychutnat si „marockou whisky“ (silný, hořkosladký mátový čaj) a nebo čerstvě vymačkanou pomerančovou nebo grapefruitovou šťávu... Neměli byste si nechat ujít ani Fes – největší staré město (medina) na světě, které je zapsáno na Seznamu světového dědictví UNESCO a které je proslulé barvírnami kůží. Dále bychom mohli jmenovat Casablancu, Rabbat, Meknes, Essaouiru... To je opravdu pouze krátký výčet toho, co lze v Marockém království prožít. Maroko je zemí doposud doslova nepostiženou masivním turistickým průmyslem, tudíž cestovatel nabývá pocitu výjimečnosti, neboť se cítí opečováván ze všech stran. Výsledkem je vskutku hluboký zážitek pro každého, kdo tuto zemi procestuje. Co bych opravdu ráda vyzdvihla, jsou naši průvodci, kteří klienty doprovázejí. Jedná se totiž o opravdové specialisty, kteří mají zemi procestovanou od Atlasu po Atlantik a dovolená s nimi naše klienty obohatí ve všech směrech, navíc se sem jistě budou chtít i vracet,“ dodává do třetice Lenka Berberi.

A na co byste určitě neměli zapomenout, když opouštíte zemi? Před odletem z Maroka doporučujeme navštívit trh v Agadiru, kde si můžete koupit například koření a hlavně vzácný arganový olej. Maroko je totiž jedinou zemí, kde se argan pěstuje a kde se z něj olej lisuje zastudena. Má široké uplatnění jak v kuchyni, tak v kosmetickém průmyslu. A všimněte si, jakou krásnou pleť Maročanky a Maročané mají. Ano, je to právě proto, že se od dětství potírají po celém těle tímto tekutým zlatem. (pr)

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google

ANKETA: Kde by se podle vás mělo postavit nové koupaliště v Teplicích?

Na Kudlichu - vodojem nad Teplicemi
20
V Šanově pod Panoramou - stará třešňovka
11
Vykoupit zpět pozemek v Zámecké zahradě a postavit koupaliště tam
142

Celkem odpovídalo: 173

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: