DOPORUČUJEME

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Středa, 19. června'19, svátek má Leoš.

Trápí vás nadměrné padání vlasů? Navštivte Sanatorium Europa

Trápí vás nadměrné padání vlasů? Navštivte Sanatorium Europa 25.3. 13 14:22 - komerční sdělení - Zvýšené vypadávání vlasů je výsledkem kombinací různých příčin Důvodů ztráty vlasů je mnoho - od celé škály zdravotních problémů a stresu až po prostý fakt, že se mnohdy dopouštíme chyb v pravidelné péči. Abychom se dopídili té skutečné příčiny, jediným správným krokem je vyhledat odborníka z oboru dermatologie.

Odborným vyšetřením ušetříte za „zázračné léky“
Trápí vás nadměrné vypadávání vlasů nebo jste přesvědčeni, že se s vašimi vlasy děje něco, co by nemělo? Dříve než se pustíte do utrácení za drahé přípravky, navštivte odborného lékaře. Dermatologie teplického Sanatoria Europa, která je zároveň pracovištěm Centra vyšetření a léčby chorob vlasů Evropské dermatologické akademie, vám poskytne komplexní analýzu, popis stavu a šancí na zlepšení vašeho vlasového porostu, a především vysoce odbornou terapii.

„Rozsah poškození vlasů vyšetřujeme moderní počítačovou metodou, kterou zjišťujeme počet poškozených vlasů, počet kvalitních vlasů, rychlost růstu, menší počet vlasů, méně rostoucích vlasů, více vlasů odsouzených k vypadnutí, zpomalený růst vlasů a menší tlouštku vlasů a další, “ uvádí vedoucí lékařka Sanatoria Europa MUDr. Hana Duchková DrSc.

Zjištění tlouštky a růst vlasů provádí MUDr. Duchková DrSc. nepublikovanou patentovanou metodou.

Analýzu vlasů provádí MUDr. Hana Duchková, DrSc. ojedinělou patentovanou metodou, která spolehlivě určuje reálné šance na záchranu či obnovu vlasového porostu.

Co je injekční mezoterapie
Lékaři Sanatoria Europa využívají osvědčenou metodou proti vypadávání vlasů – injekční mezoterapii. Jde o léčbu spočívající v aplikaci účinných výživných látek drobnými 20 - 25 vpichy do oblasti kštice, která je nejvíce vystavena pravděpodobnosti vypadání vlasů. Léčba se opakuje zprvu ve 14denních intervalech 4x, potom v měsíčních intervalech 6x i vícekrát. V závislosti na výsledcích je pak udržovací léčba prováděná v delších intervalech. Za úspěch u pokročilého prořídnutí vlasů je považováno i zastavení vypadávání.

Není třeba dodávat, že i v případě léčebných kosmetických přípravků a vyživující doplňkové léčby je rozumnější spolehnout se na doporučení odborníků.

Sanatorium Europa
Pod Doubravkou 13
415 01 Teplice v Čechách
Tel.: +420 603 501 306
Tel.: +420 603 501 314
Tel.: +420 417 532 672
Fax: +420 472 742 253
www.sanatoriumeuropa.eu
E-mail: info@sanatoriumeuropa.eu

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google

ANKETA: Kde by se podle vás mělo postavit nové koupaliště v Teplicích?

Na Kudlichu - vodojem nad Teplicemi
54
V Šanově pod Panoramou - stará třešňovka
42
Vykoupit zpět pozemek v Zámecké zahradě a postavit koupaliště tam
368

Celkem odpovídalo: 464

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: