POTŘEBUJI TEPLICE

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Neděle, 16. června'19, svátek má Zbyněk.

FINANCE - SPEKTRUM

FINANCE - SPEKTRUM 9.2. 15 14:39 Krizové a finanční poradenství. Oddlužení, insolvence, bankrot.
mobil: 739 573 798


Již čtvrtým rokem pomáháme lidem v krizových situacích v oblasti finanční a práv s nimi spojených. Dokážeme pomoci úplně každému, ať jsou jeho dluhy z podnikání nebo je momentálně bez práce. Umíme zastavit nedobrovolnou dražbu do 24h tak i exekuce a navrátit lidem klid a umožnit cestu ze zadluženosti, dle jejich možností a tak aby jim zůstal jejich majetek. Vždy známe možnosti jak lidem pomoci.

Řešení které nabízíme jsou přefinancování, konsolidace z bankovních nebo nebankovních zdrojů, přitom nabízíme nejlevnější nebankovní půjčky na trhu. Další možností je nastolení splátkového kalendáře věřitelům a v neposlední řadě insolvence –oddlužení – osobní bankrot, ale důležité je, že požádat o oddlužení lze několika způsoby! Proto je důležité jak je návrh na oddlužení vypracován, jelikož po rozhodnutí soudu, je dle tohoto návrhu nastaven 5letý splátkový kalendář, kde se nám pak často stává, že nás oslovují lidé, kteří jsou již v insolvenci a nemají na splátky a to ve většině případech jen proto, že byl špatně vypracovaný návrh (špatně pro dlužníka).

My dokážeme oddlužit úplně každého, není důležité zda jsou dluhy z podnikání ani není důležité zda dlužník pracuje nebo je na MD či ÚP. Pracujeme pro klienty tak, že snimi jdeme po celou dobu jejich oddlužení, pomáháme s celým procesem a mají nás na telefonu, že nás stačí vždy jen prozvonit. My pak po celou dobu hlídáme způsob řešení a případně hledáme další možnosti.

Dále se často setkáváme s klienty, kteří žijí s informací, že oni nemohou projít oddlužením - bankrotem - insolvencí, jen na základě špatných informací. Zde bych opět rád zdůraznil, že oddlužit lze úplně každý !

V případě dotazů stačí prozvonit a voláme Vám na zpět a po domluvě můžeme přijet i k Vám domů.
Info linka 739 573 798 nebo info@spektruminfo.cz

www.spektruminfo.czZpětANKETA: Kde by se podle vás mělo postavit nové koupaliště v Teplicích?

Na Kudlichu - vodojem nad Teplicemi
54
V Šanově pod Panoramou - stará třešňovka
42
Vykoupit zpět pozemek v Zámecké zahradě a postavit koupaliště tam
366

Celkem odpovídalo: 462

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: