NABÍDKA PRÁCE

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Úterý, 17. července'18, svátek má Martina.

Pomocná(ý)/hlavní recepční - výborné pracovní podmínky

Pomocná(ý)/hlavní recepční - výborné pracovní podmínky 20.10. 15 12:37 Pracujte v Praze, ať už jste odkudkoli. Nabízíme příležitost, díky které se můžete skvěle uplatnit ve stabilní, ryze české společnosti. Nezkušené zaučíme, mimopražské ubytujeme. A navíc - pracovní doba, která se přizpůsobí Vám!

Nabízíme:
* zajímavé finanční ohodnocení
* zajištěné, hrazené ubytování nedaleko od centra
* zázemí ve stabilní, ryze české společnosti
* příjemné pracovní prostředí - milý, mladý kolektiv
* pružná pracovní doba
* hrazení veškerých nákladů na dopravu
* bezplatné zaškolení
* platba týdně
* bezplatné doučení jazyka
* hrazená cesta na pohovor

Požadujeme:
* komunikativnost, spolehlivost, odpovědnost
* příjemné a seriozní vystupování
* základní znalost anglického jazyka výhodou
* znalost více jazyků vítána

Náplň práce:
* zajištění plynulého chodu recepce
* péče o zákazníky, poskytování informací
* osobní, telefonická a e-mailová komunikace s klienty
* jednoduchá administrativní činnost

Jsme největší a nejžádanější masážní centrum v Praze specializující se na thajské masáže. Podívejte se na naše stránky www.thajskyraj.cz, kde o nás naleznete veškeré informace. Pokud Vás zajímají reference, lze je nalézt jednoduše na internetu. V případě, že Vás tato nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis na thajskyraj@gmail.com

ANKETA: Kde by se podle vás mělo postavit nové koupaliště v Teplicích?

Na Kudlichu - vodojem nad Teplicemi
20
V Šanově pod Panoramou - stará třešňovka
11
Vykoupit zpět pozemek v Zámecké zahradě a postavit koupaliště tam
142

Celkem odpovídalo: 173

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit