Měsíčník REGIO

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Úterý, 17. září'19, svátek má Naděžda.

Významné výročí přináší tento měsíc do hotelu Prince de Ligne novinky

Významné výročí přináší tento měsíc do hotelu Prince de Ligne novinky 16.10. 14 08:42 Příznivci dobré kuchyně se mohou v říjnu tohoto roku těšit na dva gastronomické svátky, které proběhnou v teplickém hotelu Prince de Ligne.

Tím prvním jsou dny Jihoamerické kuchyně, které jsou v hotelové restauraci právě v těchto dnech a potrvají až do neděle 19. října 2014. "Tato tematická akce se k nám vrací po dvou letech, srdečně proto zveme všechny zájemce o pravé jihoamerické speciality," zve čtenáře k návštěvě ředitel hotelu Petr Brandl. A že je z čeho vybírat, o tom svědčí pohled na jídelní lístek, na kterém nechybí třeba hovězí steak Salvador na lůžku z grilované zeleniny, grilovaný steak z roštěnce, brazilská grilovaná pánev tří barev dela Pedro nebo indiánský špíz Charrasco s plněnou pečenou bramborou. K dispozici je i samostatná nabídka z grilu, na kterém se budou připravovat steaky z pravého jihoamerického hovězího.

Další novinkou je otevření nové Krčmy u Zlaté trojice, která nahradí původní mexickou restauraci. Je zaměřená na staročeskou kuchyni a veřejnosti se otevřela 10. října. Velmi stylové, útulné prostředí nově zrekonstruované restaurace je tím ideálním místem na servírování ryze českých pokrmů, mezi kterými nechybí vepřové kolínko v pivní marinádě s medem a česnekem, pečený biftek ze svíčkové, staročeský kuřecí kotlík, slovácké střapečky z bramborového těsta nebo filátko ze pstruha.

A proč nová restaurace ponese název u Zlaté trojice? To se dozvíte z článku, který naleznete na titulní straně říjnového vydání měsíčníku REGIO. Nemůžete poslední vydání sehnat? Stavte se v redakci, zde Vám je pokaždé k dispozici. (red)

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google

ANKETA: Kde by se podle vás mělo postavit nové koupaliště v Teplicích?

Na Kudlichu - vodojem nad Teplicemi
57
V Šanově pod Panoramou - stará třešňovka
44
Vykoupit zpět pozemek v Zámecké zahradě a postavit koupaliště tam
400

Celkem odpovídalo: 501

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: