Měsíčník REGIO

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Pátek, 15. prosince'17, svátek má Radana a Radan.

Významné výročí přináší tento měsíc do hotelu Prince de Ligne novinky

Významné výročí přináší tento měsíc do hotelu Prince de Ligne novinky 16.10. 14 08:42 Příznivci dobré kuchyně se mohou v říjnu tohoto roku těšit na dva gastronomické svátky, které proběhnou v teplickém hotelu Prince de Ligne.

Tím prvním jsou dny Jihoamerické kuchyně, které jsou v hotelové restauraci právě v těchto dnech a potrvají až do neděle 19. října 2014. "Tato tematická akce se k nám vrací po dvou letech, srdečně proto zveme všechny zájemce o pravé jihoamerické speciality," zve čtenáře k návštěvě ředitel hotelu Petr Brandl. A že je z čeho vybírat, o tom svědčí pohled na jídelní lístek, na kterém nechybí třeba hovězí steak Salvador na lůžku z grilované zeleniny, grilovaný steak z roštěnce, brazilská grilovaná pánev tří barev dela Pedro nebo indiánský špíz Charrasco s plněnou pečenou bramborou. K dispozici je i samostatná nabídka z grilu, na kterém se budou připravovat steaky z pravého jihoamerického hovězího.

Další novinkou je otevření nové Krčmy u Zlaté trojice, která nahradí původní mexickou restauraci. Je zaměřená na staročeskou kuchyni a veřejnosti se otevřela 10. října. Velmi stylové, útulné prostředí nově zrekonstruované restaurace je tím ideálním místem na servírování ryze českých pokrmů, mezi kterými nechybí vepřové kolínko v pivní marinádě s medem a česnekem, pečený biftek ze svíčkové, staročeský kuřecí kotlík, slovácké střapečky z bramborového těsta nebo filátko ze pstruha.

A proč nová restaurace ponese název u Zlaté trojice? To se dozvíte z článku, který naleznete na titulní straně říjnového vydání měsíčníku REGIO. Nemůžete poslední vydání sehnat? Stavte se v redakci, zde Vám je pokaždé k dispozici. (red)

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google

ANKETA: Jak tipujete Vy? Rozhodne se teplický primátor Jaroslav Kubera kandidovat na prezidenta České republiky?

Ano
102
Ne
118

Celkem odpovídalo: 220

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: