Měsíčník REGIO

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Středa, 18. října'17, svátek má Lukáš.

Významné výročí přináší tento měsíc do hotelu Prince de Ligne novinky

Významné výročí přináší tento měsíc do hotelu Prince de Ligne novinky 16.10. 14 08:42 Příznivci dobré kuchyně se mohou v říjnu tohoto roku těšit na dva gastronomické svátky, které proběhnou v teplickém hotelu Prince de Ligne.

Tím prvním jsou dny Jihoamerické kuchyně, které jsou v hotelové restauraci právě v těchto dnech a potrvají až do neděle 19. října 2014. "Tato tematická akce se k nám vrací po dvou letech, srdečně proto zveme všechny zájemce o pravé jihoamerické speciality," zve čtenáře k návštěvě ředitel hotelu Petr Brandl. A že je z čeho vybírat, o tom svědčí pohled na jídelní lístek, na kterém nechybí třeba hovězí steak Salvador na lůžku z grilované zeleniny, grilovaný steak z roštěnce, brazilská grilovaná pánev tří barev dela Pedro nebo indiánský špíz Charrasco s plněnou pečenou bramborou. K dispozici je i samostatná nabídka z grilu, na kterém se budou připravovat steaky z pravého jihoamerického hovězího.

Další novinkou je otevření nové Krčmy u Zlaté trojice, která nahradí původní mexickou restauraci. Je zaměřená na staročeskou kuchyni a veřejnosti se otevřela 10. října. Velmi stylové, útulné prostředí nově zrekonstruované restaurace je tím ideálním místem na servírování ryze českých pokrmů, mezi kterými nechybí vepřové kolínko v pivní marinádě s medem a česnekem, pečený biftek ze svíčkové, staročeský kuřecí kotlík, slovácké střapečky z bramborového těsta nebo filátko ze pstruha.

A proč nová restaurace ponese název u Zlaté trojice? To se dozvíte z článku, který naleznete na titulní straně říjnového vydání měsíčníku REGIO. Nemůžete poslední vydání sehnat? Stavte se v redakci, zde Vám je pokaždé k dispozici. (red)

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google
NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY
Memoriál Stanislava Škopka
18.10'17
Memoriál Stanislava Škopka (33x)
Mandalou ke spolupráci
18.10'17
Mandalou ke spolupráci (47x)
Veletrh ŠANCE  2017
18.10'17
Veletrh ŠANCE 2017 (39x)
Sto milionů kroků pro Arkadii
18.10'17
Sto milionů kroků pro Arkadii (37x)
Netradiční prohlídka na zámku
17.10'17
Netradiční prohlídka na zámku (77x)

ANKETA: Jak tipujete Vy? Rozhodne se teplický primátor Jaroslav Kubera kandidovat na prezidenta České republiky?

Ano
87
Ne
79

Celkem odpovídalo: 166

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: