SPORT

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Čtvrtek, 24. května'18, svátek má Jana.

Admir Ljevakovič zvítězil v anketě nejúspěšnější sportovec Teplicka

Admir Ljevakovič zvítězil v anketě nejúspěšnější sportovec Teplicka 23.2. 17 05:15 Admir Ljevakovič má za sebou úspěšné období v tradičních anketách, které vyhlašují různá média. V minulém týdnu totiž zvítězil v anketě Osobnost ústeckého kraje a tento týden pak také v anketě Nejúspěšnější sportovec Teplicka.

Tato anketa měla svůj slavnostní večer v Krušnohorském divadle v Teplicích, hlasují v ní čtenáři Deníku, zástupci ČUS, sportovních klubů i místní samosprávy. Předávání doslova ovládli hráči FK Teplice, kteří bodovali hned v několika kategoriích. Admir Ljevakovič dokázal zvítězit v hlavní anketě před druhým Tomášem Grigarem, na šestém a sedmém místě se pak umístili David Vaněček a Martin Fillo. Ljevakovič se navíc stal také Sportovní hvězdou Deníku, což je kategorie, ve které rozhodují jen hlasy čtenářů.

V další kategoriích na tom byli žlutomodří také výborně, v dospělých týmech zvítězilo teplické A mužstvo, v mládežnických týmech pak teplická juniorka, v mládežnických jednotlivcích se pak mohl radovat novopečený člen teplického A mužstva teprve osmnáctiletý Patrik Žitný. (tz)

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google

ANKETA: Kde by se podle vás mělo postavit nové koupaliště v Teplicích?

Na Kudlichu - vodojem nad Teplicemi
8
V Šanově pod Panoramou - stará třešňovka
4
Vykoupit zpět pozemek v Zámecké zahradě a postavit koupaliště tam
58

Celkem odpovídalo: 70

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: