SPORT

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Čtvrtek, 22. března'18, svátek má Leona.

Dlouhá Louka patřila běžcům na lyžích

Dlouhá Louka patřila běžcům na lyžích 14.2. 13 06:16 Uplynulý víkend konečně nabídl běžkařům dobré podmínky v lyžařských stopách. Toho využili pořadatelé z Baníku Osek k uspořádání 5. ročníku závodu v běhu na lyžích Osecká patnáctka klasickou technikou. Na Dlouhou Louku se v pěkném počasí sešlo téměř 90 závodníků z klubů Ústeckého kraje od nejmenších po dospělé. V závodech Krajského poháru se neztratili ani zástupci Lokomotiva Teplice. V sobotu na klasických tratích zvítězili nejmladší žák Vojta Veselý, mladší žáci Zuzka Matějková a Martin Jeřábek, starší žák Šimon Matějka a mladší dorostenka Eva Vaňková.Výsledky si prohlédněte zde.

V neděli byla účast ve štafetách dvojic volnou technikou ještě větší. V zajímavých závodech zvítězili naši zástupci ve všech kategoriích s výjimkou předžákyň, kde jsme neměli zastoupení. Můžete se přesvědčit ve výsledcích.

Tento víkend čeká na malé i velké závodníky odložený závod Krušnohorská třicítka. Fandit jim lze přijet na Nové Město v sobotu od 13 hodin a v neděli od 11 hodin.

Ivona Rubášová

Zpravodajství Teplicka z iTeplice.cz nyní naleznete i na Facebooku. Staňte se našimi fanoušky a buďte každý den v obraze o tom, co se na Teplicku děje. Více informací a přihlášení zde.

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google

ANKETA: Jak tipujete Vy? Rozhodne se teplický primátor Jaroslav Kubera kandidovat na prezidenta České republiky?

Ano
108
Ne
151

Celkem odpovídalo: 259

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: