SPORT

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Čtvrtek, 24. května'18, svátek má Jana.

Dorostenci z Teplic na nejvyšší metě

Dorostenci z Teplic na nejvyšší metě 25.1. 17 10:42 V neděli 22. ledna 2017 se konaly krajské přebory dorostenců stolního tenisu v herně TTC Litoměřice. Trenér mládeže SKST Teplice p. Karel Freimann připravoval celou sezónu trpělivě „A“ tým dorostenců ve složení Michal Mít, Dan Kadlec a Standa Čáp pro nejprestižnější soutěž týmů mládeže v kraji. Tým „B“ ve složení Ondra Pospíšil, Martin Mašek a Petr Vitiska pracovali s cílem být v postupové tabulce horních 4 týmů. V loňském roce SKST Teplice přivezli titul Přeborník Ústeckého kraje týmů do Teplic. V sezóně 2016/17 nechtěli nic podcenit a výborným tréninkem, školou p. Freimanna a 100% dodržením taktiky pracovali pilně na přípravě k obhajobě titulu přeborníka. Na turnaj odjížděli připravení a s jasným pokynem od realizačního týmu SKST Teplice a svého trenéra – VYHRÁT.

Zúčastnilo se 7 týmů z celého kraje, které nominoval Krajský svaz stolního tenisu. Ve hře bylo hodně. Vítězství v přeborech znamená přímou účast na Mistrovství ČR v Ostravě. Borci, kteří se zúčastnili, byli z Litoměřic, Mostu, Ústí nad Labem, Krupky, Teplic, Děčína a Žatce. Teplice dokonce nominovali dva týmy. Vítězství a Přeborníka kraje v týmech obhájili dorostenci z SKST Teplice: Michal Mít, Dan Kadlec a Standa Čáp. Michal uhájil roli jedničky týmu a bez jediné prohry ze 7 zápasů, jistil postupové naděje. O roly dvojky a trojky se střídali Dan a Standa. Oba své úkoly zvládli a dodrželi tak taktické úkoly pana trenéra Freimanna.

Druhý Teplický tým hájil čest mládeže z SKST Teplice a jejich úkol, být v postupové tabulce TOP 4, dokázali uhájit. Jejich 4. místo bylo dobrým úspěchem jak pro trenéra, tak pro samotné hráče. V týmu „B“ se představili: Ondra Pospíšil, Martin Mašek a Petr Vitiska. Konečné pořadí celého turnaje: 1. místo – SKST Teplice „A“, 2. místo Sever Žatec, 3. místo Baník Most, 4. místo SKST Teplice „B“, 5. místo SKST Děčín, 6. místo TTC Litoměřice, 7. místo TJ Krupka.

SKST Teplice po vítězném tažení svého „A“ týmu se zúčastní MČR v Ostravě, kde budou hájit barvy našeho kraje. Případní sponzoři bojů na MČR tohoto nejlepšího týmu v ústeckém kraji jsou vítáni. Další metou bude Přeborník kraje v kategorii DOROSTENEC jednotlivci. Loňským vítězem byl Michal Mít z SKST Teplice pod vedením Karla Freimanna. Obhájí titul tenhle mladý borec? Přípravu jistě nepodceňuje a jeho tréninkové nasazení s hráči ligových soutěží se snad projeví stejně jako v turnaji týmů. Michal Mít (15 let) hostuje v TTC Litoměřice ve 3. lize a doma v Teplicích hraje divizní soutěž dospělých s účastí v TOP 7. (tz)

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google

ANKETA: Kde by se podle vás mělo postavit nové koupaliště v Teplicích?

Na Kudlichu - vodojem nad Teplicemi
8
V Šanově pod Panoramou - stará třešňovka
4
Vykoupit zpět pozemek v Zámecké zahradě a postavit koupaliště tam
58

Celkem odpovídalo: 70

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: