SPORT

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Neděle, 20. května'18, svátek má Zbyšek.

Dubský klub Leónidas bojoval v Rokycanech a uspěl

Dubský klub Leónidas bojoval v Rokycanech a uspěl 22.3. 17 06:00 V sobotu 18. 3. 2017 se konal turnaj MČR C.M.T.A v Rokycanech. Klub Leonidas Gym Muay Thai Teplice vyslal do boje deset dětí. Malí borci získali třikrát stříbro a sedmkrát zlato. První zlato a také první křest v ringu měl Lukáš Klaška. Šampionek klubu Tomáš Barták se bohužel musel spokojit jen se stříbrem, jelikož ho o zlato připravil mladý bojovník ze školy Hanuman gym Praha. Tomášovi bohužel soupeř nesedl a nepracoval v zápase tak jako jindy.

Premiéru mezi provazy měl i Alan Homič, který dovezl také zlato. Jeho bratr Daniel Homič byl také poprvé v ringu, tomu se ovšem dařilo méně a musel se tedy spokojit s medailí stříbrnou. Šimon Verner, jedenáctiletý válečník, který byl na soustředění v Thajsku, převálcoval soupeře a dovezl zlatou medaili. Nejmladším bojovníkem byl teprve osmiletý Tomáš Trojan, který stál v ringu poprvé a ze zápasu si hned odnesl nejcennější zlatou medaili.

Tomáš Růžička po delší době stál opět v ringu, kde zářil a dovezl také zlato. Matěj Šimůnek, který nedávno vyhrál svůj první titul teď opět ukázal svou bojovnost, byl dalším ze zlatých borců. David Štajnc předvedl super zápas s o váhovku těžším soupeřem, ale k údivu všech, rozhodčí ruku zvedl domácímu borci, tak se musel bohužel David spokojit se stříbrem. Měsíční pobyt v Thajsku mu pomohl a velice se zlepšil. Pro klub i pro přihlížející byl David vítěz a sklidil velké gratulace. Po půlroční pauze vešel do zápasu i Daniel Štajnc s domácím šampionem, který dovezl bronz z mistrovství světa. Pravděpodobně Dana, který má daleko méně zkušeností, podcenil a Dan ho v prvním kole poslal pravým hákem na podlahu ringu, kde byl počítán. Zápas se snažil ještě otočit, ale to se mu už nepovedlo, Dan si odnesl domů zlato. Poděkování za tuto akci patří prezidentu asociace C.M.T.A. Petru Ottichovi. Dále patří dík všem co pomáhali, fandili a firmě Stavmart s.r.o. a Grafstudio za podporu.

Leonidas Gym Muay Thai Teplice

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google

ANKETA: Kde by se podle vás mělo postavit nové koupaliště v Teplicích?

Na Kudlichu - vodojem nad Teplicemi
8
V Šanově pod Panoramou - stará třešňovka
4
Vykoupit zpět pozemek v Zámecké zahradě a postavit koupaliště tam
54

Celkem odpovídalo: 66

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: