SPORT

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Pátek, 20. září'19, svátek má Oleg.

Dubský klub Leonidas gym přivezl tituly mezinárodního mistra ČR

Dubský klub Leonidas gym přivezl tituly mezinárodního mistra ČR 25.5. 17 05:08 V sobotu 20. 5. 2017 se konal Maximus Cup 4 a kolo ligy MČR pořádaný C.M.T.A v pražské TJ Spoje. Klub Leonidas Gym Muay Thai Teplice vyslal do boje rekordní počet zápasníků a to 18 dětí a 1 dospělého, kteří v pyramidách usilovali o titul mezinárodního Mistra České republiky. Za dospělé na ligu nastoupil Denis Šimůnek, který si hravě poradil s Červinkou z Aplik gym a vyhrál 3:0 na body. Na Maximus klub získal 2x bronzovou medaili, a to Daniel Šmrha (12) a Lukáš Klaška (13). Dále mladí borci vybojovali čtyři stříbrné medaile, a to Jirka Novák, tomu se v semifinále podařilo vyhrát TKO nad maďarským borcem, druhou stříbrnou medaili získal Karel Franc, když ho z boje o zlato vyřadil zkušenější Kladenský bojovník. Třetí stříbro vybojoval Tomáš Trojan, ten bohužel neměl stejně těžkého soupeře a musel jít o váhu výše, což byla pro Tomáše nevýhoda. Ne ani tak na váhu , ale soupeř byl o hlavu vyšší. A poslední byl nejmenší bojovník Kuba Vinduška (8), který ukázal velkou statečnost a vstoupil do ringu se staršími a zkušenějšími dětmi.

Nejmenší bojovníci si dovezli zlaté medaile a to Honza Ištvánek, Tobiaš Studnička, Matěj Šimůnek, Štěpán Ponec a Alan Homič. Svěřencům teplického Leonidas gymu se podařilo získat i sedm cenných titulů. Jako první přivezl do Teplic titul Mezinárodního mistra České republiky v Muay Thai asociace C.M.T.A. Branislav Tomáš (13), který s přehledem obhájil titul z roku 2015 a 2016. Druhý titul Mezinárodního mistra České republiky získal Tomáš Barták (13). Tento mladík obhajoval titul z roku 2016 a povedlo se mu porazit soupeře ze slavné školy Hanuman gym Praha ve finálovém zápase TKO. Dalším bojovníkem, který získal titul Mezinárodního mistra České republiky je David Štajnc, tomu se ve finálovém zápase podařilo vyhrát TKO a soupeř musel být po úderu zadním direktem převezen na ošetření do nemocnice. Další titul získali Daniel Homič a František Koldus, kteří si utvořili taktickou převahu v ringu a souboje s přehledem vyhráli. Předposledním titulovým držitelem je Tomáš Ružička, který urputnou bojovností dokázal přebodovat o hlavu vyššího soupeře. A posledním titulovým držitelem, v pořadí sedmým je Šimon Verner. Ten si s přehledem pohrál s německou výpravou.

Klub svým svěřencům k těmto úspěchům gratuluje a děkuje za reprezentaci. Poděkování za tuto akci patří i prezidentu asociace C.M.T.A. Petru Ottichovi . Dále patří dík celé výpravě Leonidas gymu za pomoc v šatnách a u ringu, jelikož se bojovalo ve 2 rinzích a zápasy byly těsně za sebou. Poděkování za pomoc Honza Moncol, Filip Gorol, Jan Ištvánek, Michaela Stracová, Štajncovi, Vinduškovi, Vobořilovi, Klaškovi a všem rodičům a přátelům. Dále bych ještě zmínil Grafstudio, Stavmart s.r.o. a obec Proboštov a město Dubí, které také chlapce a náš klub podporují.

Ladislav Horejš

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google

ANKETA: Kde by se podle vás mělo postavit nové koupaliště v Teplicích?

Na Kudlichu - vodojem nad Teplicemi
57
V Šanově pod Panoramou - stará třešňovka
44
Vykoupit zpět pozemek v Zámecké zahradě a postavit koupaliště tam
400

Celkem odpovídalo: 501

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: