SPORT

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Úterý, 22. ledna'19, svátek má Slavomír.

Krajské přebory dorostenců ovládli SKST Teplice

Krajské přebory dorostenců ovládli SKST Teplice 11.4. 17 05:12 V neděli 9. 4. 2017 proběhl turnaj nejlepších v Ústeckém kraji. Nejlepší dorostenci stolního tenisu ze všech okresů Ústecka se sešli v herně v Děčíně na Přeborech Ústeckého kraje. Pod záštitou KSST UK se konal nejprestižnější turnaj sezóny s účastí nejlepších hráčů stolního tenisu v kategorii dorostenec. Již po čtvrté v řadě si první místo vybojoval Michal Mít z SKST Teplice a vítězstvím si zajistil účast na Mistrovství ČR dorostenců v jednotlivcích, které se bude konat v Praze. Čtyřnásobný obhájce titulu Přeborník kraje Michal Mít si svou zlatou okořenil i ve čtyřhrách, kde se svým kolegou Danielem Kadlecem z SKST Teplice hladce vybojovali první místo a stali se tak přeborníky kraje ve čtyřhrách.

Konečné umístění jednotlivců: 1 místo Michal Mít SKST Teplice, 2.místo Michal Malý Baník Březenecká, 3.místo Viktor Skokan TTC Litoměřice. Konečné pořadí čtyřher: 1 místo Michal Mít a Daniel Kadlec SKST Teplice, 2.místo Vojtěch Grubr a Adam Stárek SKST Děčín, 3. místo Michal Malý z Baníku Březenecká a Jan Blažek z TJ Krupka a další 3. místo Ondřej Pospíšil a Petr Vitiska SKST Teplice. Organizace turnaje v režii p. Ladislava Starého a p. Vladimíra Zajíčka jako představitelů KSST UK byla vynikající a zaslouží pochvalu za řízení turnaje a ocenění hráčů.

Tým SKST Teplice a trenér mládeže Karel Freimann do přeborů kraje přivezl šest hráčů. Hned pět z nich Michal Mít, Dan Kadlec, Standa Čáp, Per Vitiska a Ondřej Pospíšil se probojovalo do finálového pavouka, kterého Michal Mít kompletně ovládl. Svůj čtvrtý titul přeborníka si tak náležitě užil a prvotní poděkování šlo za jeho trenérem Freimannem, který připravuje Míta na Mistrovství ČR dorostenců a zároveň na Championships v LINZ 2017 v Rakousku, kam Michal odjíždí 13.4.2017. KSST UK se podílí na Mítovo trénincích v Ústí nad Labem, kde vytvořili pro talentované hráče tréninkovou základnu. (tz)

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
Pod povrchem
7.01'19
Pod povrchem (912x)
Digitalizace kronik
8.01'19
Digitalizace kronik (840x)
 LÁSKU SI PŘECE MUSÍM ZASLOUŽIT!
7.01'19
LÁSKU SI PŘECE MUSÍM ZASLOUŽIT! (795x)
Tříkrálová sbírka v Duchcově
4.01'19
Tříkrálová sbírka v Duchcově (767x)
Pro pamětníky
14.01'19
Pro pamětníky (746x)

ANKETA: Kde by se podle vás mělo postavit nové koupaliště v Teplicích?

Na Kudlichu - vodojem nad Teplicemi
45
V Šanově pod Panoramou - stará třešňovka
34
Vykoupit zpět pozemek v Zámecké zahradě a postavit koupaliště tam
286

Celkem odpovídalo: 365

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: