SPORT

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Pátek, 20. září'19, svátek má Oleg.

Krajské přebory dorostenců ovládli SKST Teplice

Krajské přebory dorostenců ovládli SKST Teplice 11.4. 17 05:12 V neděli 9. 4. 2017 proběhl turnaj nejlepších v Ústeckém kraji. Nejlepší dorostenci stolního tenisu ze všech okresů Ústecka se sešli v herně v Děčíně na Přeborech Ústeckého kraje. Pod záštitou KSST UK se konal nejprestižnější turnaj sezóny s účastí nejlepších hráčů stolního tenisu v kategorii dorostenec. Již po čtvrté v řadě si první místo vybojoval Michal Mít z SKST Teplice a vítězstvím si zajistil účast na Mistrovství ČR dorostenců v jednotlivcích, které se bude konat v Praze. Čtyřnásobný obhájce titulu Přeborník kraje Michal Mít si svou zlatou okořenil i ve čtyřhrách, kde se svým kolegou Danielem Kadlecem z SKST Teplice hladce vybojovali první místo a stali se tak přeborníky kraje ve čtyřhrách.

Konečné umístění jednotlivců: 1 místo Michal Mít SKST Teplice, 2.místo Michal Malý Baník Březenecká, 3.místo Viktor Skokan TTC Litoměřice. Konečné pořadí čtyřher: 1 místo Michal Mít a Daniel Kadlec SKST Teplice, 2.místo Vojtěch Grubr a Adam Stárek SKST Děčín, 3. místo Michal Malý z Baníku Březenecká a Jan Blažek z TJ Krupka a další 3. místo Ondřej Pospíšil a Petr Vitiska SKST Teplice. Organizace turnaje v režii p. Ladislava Starého a p. Vladimíra Zajíčka jako představitelů KSST UK byla vynikající a zaslouží pochvalu za řízení turnaje a ocenění hráčů.

Tým SKST Teplice a trenér mládeže Karel Freimann do přeborů kraje přivezl šest hráčů. Hned pět z nich Michal Mít, Dan Kadlec, Standa Čáp, Per Vitiska a Ondřej Pospíšil se probojovalo do finálového pavouka, kterého Michal Mít kompletně ovládl. Svůj čtvrtý titul přeborníka si tak náležitě užil a prvotní poděkování šlo za jeho trenérem Freimannem, který připravuje Míta na Mistrovství ČR dorostenců a zároveň na Championships v LINZ 2017 v Rakousku, kam Michal odjíždí 13.4.2017. KSST UK se podílí na Mítovo trénincích v Ústí nad Labem, kde vytvořili pro talentované hráče tréninkovou základnu. (tz)

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google

ANKETA: Kde by se podle vás mělo postavit nové koupaliště v Teplicích?

Na Kudlichu - vodojem nad Teplicemi
57
V Šanově pod Panoramou - stará třešňovka
44
Vykoupit zpět pozemek v Zámecké zahradě a postavit koupaliště tam
400

Celkem odpovídalo: 501

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: