SPORT

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Pondělí, 24. září'18, svátek má Jaromír.

Krajský pohár žactva v běhu na lyžích zná své vítěze

Krajský pohár žactva v běhu na lyžích zná své vítěze 3.3. 17 05:15 Seriál závodů vyvrcholil závěrečným čtvrtým závodním víkendem na Novém Městě v Kr. h. Oseckou patnáctkou a štafetovým team sprintem. Oba závody se jely klasickou technikou na na převýšení náročných tratích nad novoměstským nádražím. Výsledky sobotního závodu intervalovými starty pak určily celkové pořadí žákovského Poháru Krajského svazu lyžařů Ústeckého kraje, který se skládal z pěti individuálních závodů. Dva z nich se konaly za pořadatelství Lokomotivy Teplice na Novém Městě, dva pak uspořádal oddíl SKP Sever Ústí n/L. na Adolfově a již zmíněný závěrečný Baník Osek.

Po dlouhé době umožnil dostatek sněhu, aby všechny závody proběhly v naplánovaných termínech na standardních tratích. Také podmínky pro trénink nejmenších lyžařů byly letos slušné. A i přesto, že trénink děti není jen dril, ale je zaměřen především na hry na lyžích a obratnost, ve výsledcích se přesto projevilo to, kolik času děti (a jejich rodiče) lyžím věnují.

A teď již k výsledkům. Vítězi Krajského poháru v běhu na lyžích se stali v kategoriích předškoláků Otík Vágner a Anička Hlisníková, mezi minižactvem Kuba Švarc a Nikolka Žilinská, v kategorii nejmladšího žactva Matěj Machold a Maruška Boháčková a mladší žáci Vašík Vágner a Barbora Polanská (všichni TJ Lokomotiva Teplice). Nejlepšími staršími žáky se stali Viktorka Vágnerová (TJ Lokomotiva Teplice) a Daniel Oskar Hozák (SKP Sever Ústí n/L.). Nejlepším gratulujeme, odkaz na další pořadí najdete na FB oddílu (facebook.com/lote.bezky).

TJ Lokomotiva Teplice
oddíl běžeckého lyžování

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
Bitva u Chlumce 2018
29.08'18
Bitva u Chlumce 2018 (1570x)
Dubské slavnosti 2018
24.08'18
Dubské slavnosti 2018 (1435x)
Zákaz odběru povrchových vod
24.08'18
Zákaz odběru povrchových vod (1105x)
Regio 8/18
24.08'18
Regio 8/18 (999x)
Ukliďme Česko
3.09'18
Ukliďme Česko (822x)

ANKETA: Kde by se podle vás mělo postavit nové koupaliště v Teplicích?

Na Kudlichu - vodojem nad Teplicemi
28
V Šanově pod Panoramou - stará třešňovka
21
Vykoupit zpět pozemek v Zámecké zahradě a postavit koupaliště tam
207

Celkem odpovídalo: 256

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: