SPORT

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Pondělí, 19. března'18, svátek má Josef.

Krušný závodní víkend v Krušných horách

Krušný závodní víkend v Krušných horách 12.10. 11 05:12 Již v průběhu minulého týdne jsme s obavami sledovali předpovědi počasí na víkend, který měl být pro mladé závodníky z TJ Lokomotiva Teplice plný závodní atmosféry. Tentokrát se bohužel vize meteorologů vyplnily a oba dny čekaly na horách na borce téměř zimní teploty, déšť a dokonce i sníh.

V sobotu se přesto více než 45 závodníků zúčastnilo 2. závodu Krajského poháru v přespolním běhu lyžařů na Adolfově, uspořádaném oddílem běžeckého lyžování SKP Sever Ústí n/L. 16 závodníků našeho oddílu se umístilo na stupních vítězů. Vyzvdvihnout je třeba zejména výkony vítězů jednotlivých kategorií: Matěje Holky, Filipa Háněla, Zuzany Matějkové, Lukáše Matějky a Jiřího Hamra.

Neděle patřila tradičnímu nádhernému závodu v saském Rőthenbachu s názvem Weißeritztallauf. Oddíl sem odjelo reprezentovat 28 závodníků, kteří se na tratích 2,5, 7,5 a 13 km utkali s dalšími 230 borci z českých i německých oddílů. Mezi nejúspěšnější se zařadilo 15 závodníků, kteří vystoupali na „bednu“. Vítězi kategorií se stali: Viktorie Vágnerová, Jakub Doležal, Karolína Klímová, Lukáš Matějka a Jiří Hamr. Jirka Hamr se následován bratry Matějkovými stal také absolutním vítězem na trati 7,5 km.

Finále KP v přespolním běhu čeká na mládež v sobotu 15.10. v Oseku, snad tentokrát za lepšího počasí. Podrobné výsledky víkendových klíní jsou na zde a úplná fotogalerie zde.

Zpravodajství Teplicka z iTeplice.cz nyní naleznete i na Facebooku . Staňte se našimi fanoušky a buďte každý den v obraze o tom, co se na Teplicku děje. Více informací a přihlášení zde.

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google

ANKETA: Jak tipujete Vy? Rozhodne se teplický primátor Jaroslav Kubera kandidovat na prezidenta České republiky?

Ano
108
Ne
150

Celkem odpovídalo: 258

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: