SPORT

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Úterý, 17. září'19, svátek má Naděžda.

Leonidas gym bojoval v Brně

Leonidas gym bojoval v Brně 13.4. 17 05:22 V sobotu 8. dubna 2017 se konalo MČR Muay Thai v brněnské sportovní hale Tesla. Za dubský klub nastupovali do zápasu Šimon Verner, Alan Homič, Tomáš Barták a Matěj Šimůnek za děti, dále pak Denis Šimůnek za dospělé. První do boje nastoupil Šimon Verner (11 let), který si poradil s hradeckým borcem a dovezl si domů výhru. Tomáš Barták (12 let) nastoupil proti kladenskému bojovníkovi. Bohužel pro Tomáše nebyl stejně těžký soupeř a on přistoupil na boj s o 5 kg těžším.

Tomáš předvedl vyrovnaný zápas i s těžkým soupeřem. Sice šla výhra do Kladna, ale Tomáš získal zkušenosti s bojem s těžším soupeřem. Třetím dítkem výpravy byl Matěj Šimůnek, který neměl také soupeře. Aby chlapci měli zkušenosti souhlasili jsme se zápasem s domácím borcem o více jak 7 kg těžším. Jelikož tam byl velký váhový rozdíl těmto chlapcům dali remízu.

Posledním dítkem s váhovou nevýhodou byl Alan Homič kde byl rozdíl 16 kg. Za tento duel dostali chlapci také remízu. Za dospělé bojoval Denis Šimůnek, který šel do velice důležitého zápasu, kde potřeboval dostat za výhru 30 bodů, aby mohl Denis bojovat o pás mistra republiky. Bohužel měl soupeř z Aplik gym Praha lehkou převahu a zápas na body prohrál. To ho vyřadilo i z boje o pás.

Poděkování za tuto akci patří prezidentu asociace C.M.T.A. Petru Ottichovi, firmě Stavmart s.r.o. a Grafstudio, která náš klub podporuje a Janu Moncolovi za pomoc u ringu.

Ladislav Horejš
Foto: Šimon Verner

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google

ANKETA: Kde by se podle vás mělo postavit nové koupaliště v Teplicích?

Na Kudlichu - vodojem nad Teplicemi
57
V Šanově pod Panoramou - stará třešňovka
44
Vykoupit zpět pozemek v Zámecké zahradě a postavit koupaliště tam
400

Celkem odpovídalo: 501

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: