SPORT

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Sobota, 29. dubna'17, svátek má Robert.

Marek Strada bude pokračovat na hostování v Sokolově

Marek Strada bude pokračovat na hostování v Sokolově 17.2. 17 05:27 V teplickém týmu došlo krátce po návratu ze soustředění na Kypru ke dvěma změnám v kádru. Na hostování v Sokolově bude pokračovat Marek Strada a na testech neuspěl Vojtěch Gebert.

Marek Strada absolvoval s Teplicemi celou zimní přípravu a trenér Daniel Šmejkal si jeho výkonnostní posun pochvaloval. "Marek udělal za půlroku velký pokrok, ale přesto jsme se rozhodli, že bude pokračovat v Sokolově, protože potřebuje především hrát. V létě počítáme s jeho návratem do přípravy," říká kouč žlutomodrých.

Vojtěch Gebert se k týmu připojil před soustředěním na Kypru, ale pro ligovou soutěž si v týmu místo nevybojoval. "Přišel k nám na zkoušku, nezklamal, ale potřebuje především hrát a u nás by pro něj místo v základní sestavě nebylo, proto jsme se rozhodli ho neangažovat," dodává Daniel Šmejkal. (tz)

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google

ANKETA: Zkusme společně zjistit, kterou městskou investici pro Teplice by většina z nás upřednostnila. Vyberte, která by to měla být podle Vás.

Nové městské koupaliště
169
Cyklostezka k vodní nádrži Barbora
73
Most přes Pražskou ulici pro pěší a cyklisty, propojení Letné a Janáčkových sadů pod Doubravkou
40

Celkem odpovídalo: 282

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: