SPORT

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Čtvrtek, 21. února'19, svátek má Lenka.

Michal Mít opouští SKST Teplice – přestup roku 2017 je potvrzený

Michal Mít opouští SKST Teplice – přestup roku 2017 je potvrzený 3.6. 17 09:00 Po čtyřech nádherných a velice úspěšných sezónách ve stolním tenise za SKST Teplice, opouští mládežnická hvězda Ústeckého kraje svůj oddíl a je připraven začít bojovat v ligové soutěži v TTC Ústí nad Labem. Teplický trenér Karel Freimann připravil Michala na vysokou úroveň a dal mu vše, co jako mládežnický trenér mohl. Díky Freimannovi byl Mít čtyřikrát přeborníkem Ústeckého kraje v řadě, nominoval se 3x na Mistrovství ČR a reprezentoval svůj kraj i na Olympiádě mládeže. Michal Mít ve svých šestnácti letech, okusí první vážný přestup do nového klubu TTC UL a začne v jeho barvách reprezentovat v ligových soutěžích.

Jako dorostenec, neměl Michal konkurenci ve svém kraji a zvítězil nad všemi svými soupeři v dorosteneckých turnajích, umístil se se svými 294 body na prvním místě ve svém kraji mezi mládeží. V celém žebříčku kraje se Michal mezi dospělými umístil na 19. místě a to jako 15letý hráč. Před ním byli již jen hráči právě ligových týmů. V divizní soutěži kraje, kde Mít skončil na třetím místě a pro povinnost reprezentace za mládež, již nemohl svým spoluhráčům pomoci v boji o Play Off, nebyl poražen ani hráči, kteří skončili na prvním a druhém místě.

Pro příští sezónu bude rozhodující nové tréninkové nasazení v TTC UL a souhra týmu. Mít má vysoké ambice. Jeho celoročním úkolem je 100% účast na republikových turnajích mládeže, kde se chce utkat s nejlepší šestnáctkou ČR, reprezentací na M-ČR za dorostence a jeho osobní metou je pátý titul Přeborníka kraje jednotlivců a umístění v lize pro první rok minimálně v horní polovině tabulky.

Michalovo oporou a herním učitelem bude nejlepší krajský hráč a trenér mládeže v TTC UL a trenér mládeže tréninkového centra pod záštitou KSST UK pan Martin Merker. Společně již začali s přípravou na konci této sezóny. Mít pravidelně trénuje s výborným extraligovým hráčem Tomášem Kabelkou a cítí se připravený do nového mužstva a nových bojů o cenné body jak v lize, tak na turnajích mládeže. Michalovi držíme v nové sezóně 2017/2018 palce. (tz)

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
Lázeňská sezóna 2019
5.02'19
Lázeňská sezóna 2019 (1132x)
Tepličtí podnikatelé spojili síly
24.01'19
Tepličtí podnikatelé spojili síly (980x)
BAMBULE otevírá v Olympii
31.01'19
BAMBULE otevírá v Olympii (773x)
Putovní výstava HANS KUDLICH
22.01'19
Putovní výstava HANS KUDLICH (754x)
Saunové ceremoniály
14.02'19
Saunové ceremoniály (731x)

ANKETA: Kde by se podle vás mělo postavit nové koupaliště v Teplicích?

Na Kudlichu - vodojem nad Teplicemi
47
V Šanově pod Panoramou - stará třešňovka
35
Vykoupit zpět pozemek v Zámecké zahradě a postavit koupaliště tam
299

Celkem odpovídalo: 381

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: