SPORT

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Pondělí, 14. října'19, svátek má Agáta.

Michal Mít opouští SKST Teplice – přestup roku 2017 je potvrzený

Michal Mít opouští SKST Teplice – přestup roku 2017 je potvrzený 3.6. 17 09:00 Po čtyřech nádherných a velice úspěšných sezónách ve stolním tenise za SKST Teplice, opouští mládežnická hvězda Ústeckého kraje svůj oddíl a je připraven začít bojovat v ligové soutěži v TTC Ústí nad Labem. Teplický trenér Karel Freimann připravil Michala na vysokou úroveň a dal mu vše, co jako mládežnický trenér mohl. Díky Freimannovi byl Mít čtyřikrát přeborníkem Ústeckého kraje v řadě, nominoval se 3x na Mistrovství ČR a reprezentoval svůj kraj i na Olympiádě mládeže. Michal Mít ve svých šestnácti letech, okusí první vážný přestup do nového klubu TTC UL a začne v jeho barvách reprezentovat v ligových soutěžích.

Jako dorostenec, neměl Michal konkurenci ve svém kraji a zvítězil nad všemi svými soupeři v dorosteneckých turnajích, umístil se se svými 294 body na prvním místě ve svém kraji mezi mládeží. V celém žebříčku kraje se Michal mezi dospělými umístil na 19. místě a to jako 15letý hráč. Před ním byli již jen hráči právě ligových týmů. V divizní soutěži kraje, kde Mít skončil na třetím místě a pro povinnost reprezentace za mládež, již nemohl svým spoluhráčům pomoci v boji o Play Off, nebyl poražen ani hráči, kteří skončili na prvním a druhém místě.

Pro příští sezónu bude rozhodující nové tréninkové nasazení v TTC UL a souhra týmu. Mít má vysoké ambice. Jeho celoročním úkolem je 100% účast na republikových turnajích mládeže, kde se chce utkat s nejlepší šestnáctkou ČR, reprezentací na M-ČR za dorostence a jeho osobní metou je pátý titul Přeborníka kraje jednotlivců a umístění v lize pro první rok minimálně v horní polovině tabulky.

Michalovo oporou a herním učitelem bude nejlepší krajský hráč a trenér mládeže v TTC UL a trenér mládeže tréninkového centra pod záštitou KSST UK pan Martin Merker. Společně již začali s přípravou na konci této sezóny. Mít pravidelně trénuje s výborným extraligovým hráčem Tomášem Kabelkou a cítí se připravený do nového mužstva a nových bojů o cenné body jak v lize, tak na turnajích mládeže. Michalovi držíme v nové sezóně 2017/2018 palce. (tz)

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google

ANKETA: Kde by se podle vás mělo postavit nové koupaliště v Teplicích?

Na Kudlichu - vodojem nad Teplicemi
58
V Šanově pod Panoramou - stará třešňovka
44
Vykoupit zpět pozemek v Zámecké zahradě a postavit koupaliště tam
410

Celkem odpovídalo: 512

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: