SPORT

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Pondělí, 20. května'19, svátek má Zbyšek.

Miroslav Veselý obhájil loňský titul z MČR

Miroslav Veselý obhájil loňský titul z MČR 11.6. 14 06:23 V sobotu 7. června se nedaleko Pardubic konalo MČR ve středním triatlonu (1,9 km plavání, 90 km cyklistiky, 21 km běhu) s názvem „Czechman triatlon“. Na startu tohoto u nás nejpopulárnějšího triatlonového závodu se sešlo přes 500 triatletů. Soutěže se zúčastnili i 3 členové triatlonového klubu Glassman Teplice. Cíle se však dočkali pouze dva z nich.

Petr Veselý neměl svůj den a v průběhu běžecké části ze závodu odstoupil. Lucie Süsserová se naopak s tratí poprala statečně a v cíli se objevila na 36. místě mezi ženami. Nejlépe z „Glassmanů“ si v horkém počasí vedl Miroslav Veselý, který si rovnoměrným tempem doběhl pro vítězství ve své věkové kategorii 50 – 54 let a obhájil tak loňské první místo. Celkově dokončil na 84. pozici.

Další triatlonovou zastávkou pro „Glassmany“ bude již tuto neděli Český pohár v olympijském triatlonu v Račicích a o 6 dnů později Trias triatlon ve Světci, který Glassman TT Teplice pořádá. (red)

Zpravodajství Teplicka z iTeplice.cz nyní naleznete i na Facebooku . Staňte se našimi fanoušky a buďte každý den v obraze o tom, co se na Teplicku děje. Více informací a přihlášení zde.

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google

ANKETA: Kde by se podle vás mělo postavit nové koupaliště v Teplicích?

Na Kudlichu - vodojem nad Teplicemi
53
V Šanově pod Panoramou - stará třešňovka
42
Vykoupit zpět pozemek v Zámecké zahradě a postavit koupaliště tam
350

Celkem odpovídalo: 445

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: