SPORT

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Čtvrtek, 24. května'18, svátek má Jana.

Mladí boxeři z Duchcova opět bodovali

Mladí boxeři z Duchcova opět bodovali 15.2. 17 11:15 V sobotu 11. února 2017 se v Chlumci konalo 7. kolo Oblastní soutěže boxu mládeže, juniorů a 2. ligy mužů. V Chlumci se tradičně při Oblastním kole boxuje o Pohár starosty města Chlumec. Za Sportovní klub Městské policie Duchcov nastoupilo do bojů pět mladých borců a jedna slečna. Dva nejzkušenější boxeři museli kvůli nemoci zápas vynechat.

V kategorii do 30 kg porazil Ludvík Giňa (SKMP Duchcov) Davida Bejra (SK Chlumec), ve váze do 33 kg nestačil Matěj Salák (SKMP Duchcov) na mistra ČR Daniela Vlasáka (Mikulášovice), ve váze 40 kg prohrál na body Radek Nejedlý (SKMP Duchcov) proti Pavlovi Kováčovi (AKB Bílina). Na Radkovi bylo znát oslabení po nemoci. Dále ve váze do 50 kg s přehledem porazil Daniel Giňa (SKMP Duchcov) Tomáše Gondeka (AKB Bílina) a ve váze 54 kg ve velmi vyrovnaném krásném boji prohrál na body David Daduč (SKMP Duchcov) proti Markovi Kotlářovi (KB Most). V jediné dívčí dvojici přidala přidala výhru ještě Kristýna Bohatová (SKMP Duchcov) proti Aničce Gaňové (SKP Ústí).

Box Club SKMP Duchcov stále drží první místo v Severočeské oblasti v kategorii Školní mládeže. Velký dík patří svěřencům za výborné výkony. Další oblastní kolo bude 4. března v Liberci.

Václav Fiala, Box Club SKMP Duchcov.

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google

ANKETA: Kde by se podle vás mělo postavit nové koupaliště v Teplicích?

Na Kudlichu - vodojem nad Teplicemi
8
V Šanově pod Panoramou - stará třešňovka
4
Vykoupit zpět pozemek v Zámecké zahradě a postavit koupaliště tam
58

Celkem odpovídalo: 70

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: