SPORT

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Pondělí, 16. července'18, svátek má Luboš.

Na Štítu Krušných hor řádili tepličtí lyžaři

Na Štítu Krušných hor řádili tepličtí lyžaři 16.1. 13 05:21 Druhý lednový víkend se výprava 40 závodníků oddílu běžeckého lyžování TJ Lokomotiva Teplice vydala změřit síly na krajské závody na Božím Daru. Soupeři jim byli lyžaři z celých Krušných hor, ale i z plzeňských klubů.

V sobotu se závodníci poprali na výborně připravených tratích na Jahodové louce volnou technikou. Zástupci Lokomotivy se neztratili. Jedenáct jich vystoupilo na stupně vítězů a někteří se blýskli vítězstvím ve své kategorii: předžák Vašík Vágner, nejmladší žák Pavel Králik, mezi starším žactvem Kuba Štochl a Anička Brandlová a starší dorostenka Pavlína Králová.

Neděle patřila závodům klasickou technikou s hromadnými starty. V tomto způsobu běhu se 12 našich zástupců dokázalo probojovat na stupně vítězů. Skvěle zabojovaly vítězky svých kategorií: nejmladších žákyně Viktorka Vágnerová, mladší žákyně Zuzka Matějková a starší dorostenka Pavlína Králová, která byla se svou kolegyní Terezkou Běhounkovou včera vyhlášena nejlepší sportovkyní Teplicka v kategorii kolektivy mládež. Výsledky závodů si můžete prohlédnout na facebooku.

Už tento víkend pokračuje série krajských pohárů Memoriálem Radky Máchové na domácích tratích v Novém Městě v Krušných horách a za týden lyžaře čeká 33. ročník Krušnohorské třicítky.

Na fotografiích si můžete prohlédnou úsilí teplických závodníků: nejmladšího Václava Vágnera a s číslem 171 Aničky Brandlové. Starší žákyně vás zdraví z kolektivní fotografie. Další fotografie na našem rajčeti.

Yvona Rubášová

Zpravodajství Teplicka z iTeplice.cz nyní naleznete i na Facebooku. Staňte se našimi fanoušky a buďte každý den v obraze o tom, co se na Teplicku děje. Více informací a přihlášení zde.

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google

ANKETA: Kde by se podle vás mělo postavit nové koupaliště v Teplicích?

Na Kudlichu - vodojem nad Teplicemi
20
V Šanově pod Panoramou - stará třešňovka
11
Vykoupit zpět pozemek v Zámecké zahradě a postavit koupaliště tam
142

Celkem odpovídalo: 173

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: