SPORT

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Pondělí, 16. července'18, svátek má Luboš.

Na Teplicku se lyžuje

Na Teplicku se lyžuje 2.1. 14 05:29 Lyžaři z oddílu běžeckého lyžování TJ Lokomotiva Teplice hlásí: my lyžujeme! Týden před Vánocemi absolvovaly děti tradiční soustředění na Božím Daru, kde nalyžovaly první desítky kilometrů letošní lyžařské sezóny.

Přes nepříznivé povětrnostní podmínky trénují družstva od nejmenších po juniory také celé vánoční svátky na provizorních tratích nedaleko Nového Města v Krušných horách na tzv. "Dachsteinu". "Poměrně kvalitní přípravou závodníci hledí vstříc nadcházející lyžařské závodní sezóně, která pro žákovské kategorie vyvrcholí mj. na Zimní olympiádě dětí a mládeže v Kraji Vysočina ve druhé půlce ledna. Doufejme, že se do té doby zlepší sněhové podmínky," sděluje Yvona Rubášová z oddílu.

Výkonnost otestovali mladí lyžaři při tradičním zahajovacím závodě 29.12., kterého se zúčastnilo 60 závodníků ze 3 oddílů. Z výsledků: nejlepší předškolák byl Kryštof Háněl, mezi minižáky zvítězili Ondřej Rejcha a Barbora Polanská, v kategorii nejmladšího žactva Václav Vágner a Kateřina Lázničková, mezi mladším žactvem Filip Háněl a Viktorie Vágnerová, kategorie staršího žactva vyhráli Zuzana Matějková a Martin Jeřábek a v mladším dorostu Stanislav Králik a Barbora Nétková. Všichni jsou závodníci TJ Lokomotiva Teplice. (red)

Zpravodajství Teplicka z iTeplice.cz nyní naleznete i na Facebooku. Staňte se našimi fanoušky a buďte každý den v obraze o tom, co se na Teplicku děje. Více informací a přihlášení zde.

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google

ANKETA: Kde by se podle vás mělo postavit nové koupaliště v Teplicích?

Na Kudlichu - vodojem nad Teplicemi
20
V Šanově pod Panoramou - stará třešňovka
11
Vykoupit zpět pozemek v Zámecké zahradě a postavit koupaliště tam
142

Celkem odpovídalo: 173

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: