SPORT

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Pondělí, 23. dubna'18, svátek má Vojtěch.

Po návratu z Thajska hned do ringu

Po návratu z Thajska hned do ringu 28.2. 17 06:01 V úterý 21. února 2017 se tři děti z Leonidas gym David Štajnc, Tomáš Barták a Šimon Verner vrátili spolu s hlavním trenérem Ladislavem Horejšem z měsíčního soustředění v Thajsku, kde pod dohledem nejlepších mistrů Muay Thai trénovali a získávali nové zkušenosti ve školách Banchamek a Sityodtong. Zkušenosti v Thajsku uplatní hlavně na mezinárodních turnajích plánovaných na květen, ve kterých budou zajisté reprezentovat republiku. Po návratu měli všichni tři chlapci nastoupit na turnaj o titul krále Prahy, který byl bohužel zrušen.

Na místo turnaje byli chlapci přihlášeni na mistrovství republiky v pražské TJ Spoje. Na mistrovství klub přihlásil jedenáct závodníku, bohužel kvůli odpadání soupeřů a nemocem nakonec naši borci měli soupeře jen tři. Denis Šimůnek změřil sílu se soupeřem z Tik Tak Rokycany, který vede tabulku v Denisově váze. Zápas byl velice vyrovnaný a jen o chloupek uniklo Denisovi vítězství. Dalším těžkým zápasem si prošel David Kubát, který měl soupeře o více jak dva roky staršího, což je u juniorů hodně. Soupeř z Tik Tak Rokycany borce podcenil a zápas byl ze začátku pod dubskou kontrolou, bohužel pak soupeř stačil zareagovat a zápas otočil. I když to bylo velmi těsné, tak šla výhra do Rokycan. Posledním, kdo měl zápas, byl Šimon Verner, který změřil sílu s brněnským chlapcem. Jak náš zápasník tak i brněnský sportovec byli na soustředění v Thajsku, proto byl zápas opravdu krásný i u takto malých dětí (10-11 let). Šimon si odvezl z Prahy zlatou medaili.

Den před mistrovstvím se borcům z Leonidas gym naskytla možnost zápasit na galavečeru Heroes Gate 18, kde odpadl pro nemoc soupeř. Se zápasem dubští souhlasili a David Kubát změřil sílu s pražským borcem ze Spejbl gymu. Zápas byl zcela pod Davidovo kontrolou a výhra šla do Teplic. Dalším borce, který vyráží do Thajska získat zkušenosti je David Kubát , který bude již pátým členem Leonidas gym, který navštíví kolébku Muay Thai. Dubský klub děkuje za podporu všem fanouškům. Díky patří také Davidu Kubatovi a Honzovi Moncolovi za pomoc u ringu a sponzorům Stavmart s.r.o. (tz)

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
Voda – po valné hromadě, velké změny
19.04'18
Voda – po valné hromadě, velké změny (761x)
Zlatá Canzonetta
26.03'18
Zlatá Canzonetta (693x)
Jóga v Teplicích
26.03'18
Jóga v Teplicích (675x)
Stromy na Benešově náměstí
23.03'18
Stromy na Benešově náměstí (672x)
Akční víkend v Teplicích!
4.04'18
Akční víkend v Teplicích! (618x)

ANKETA: Jak tipujete Vy? Rozhodne se teplický primátor Jaroslav Kubera kandidovat na prezidenta České republiky?

Ano
115
Ne
164

Celkem odpovídalo: 279

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: