SPORT

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Pátek, 18. srpna'17, svátek má Helena.

Po návratu z Thajska hned do ringu

Po návratu z Thajska hned do ringu 28.2. 17 06:01 V úterý 21. února 2017 se tři děti z Leonidas gym David Štajnc, Tomáš Barták a Šimon Verner vrátili spolu s hlavním trenérem Ladislavem Horejšem z měsíčního soustředění v Thajsku, kde pod dohledem nejlepších mistrů Muay Thai trénovali a získávali nové zkušenosti ve školách Banchamek a Sityodtong. Zkušenosti v Thajsku uplatní hlavně na mezinárodních turnajích plánovaných na květen, ve kterých budou zajisté reprezentovat republiku. Po návratu měli všichni tři chlapci nastoupit na turnaj o titul krále Prahy, který byl bohužel zrušen.

Na místo turnaje byli chlapci přihlášeni na mistrovství republiky v pražské TJ Spoje. Na mistrovství klub přihlásil jedenáct závodníku, bohužel kvůli odpadání soupeřů a nemocem nakonec naši borci měli soupeře jen tři. Denis Šimůnek změřil sílu se soupeřem z Tik Tak Rokycany, který vede tabulku v Denisově váze. Zápas byl velice vyrovnaný a jen o chloupek uniklo Denisovi vítězství. Dalším těžkým zápasem si prošel David Kubát, který měl soupeře o více jak dva roky staršího, což je u juniorů hodně. Soupeř z Tik Tak Rokycany borce podcenil a zápas byl ze začátku pod dubskou kontrolou, bohužel pak soupeř stačil zareagovat a zápas otočil. I když to bylo velmi těsné, tak šla výhra do Rokycan. Posledním, kdo měl zápas, byl Šimon Verner, který změřil sílu s brněnským chlapcem. Jak náš zápasník tak i brněnský sportovec byli na soustředění v Thajsku, proto byl zápas opravdu krásný i u takto malých dětí (10-11 let). Šimon si odvezl z Prahy zlatou medaili.

Den před mistrovstvím se borcům z Leonidas gym naskytla možnost zápasit na galavečeru Heroes Gate 18, kde odpadl pro nemoc soupeř. Se zápasem dubští souhlasili a David Kubát změřil sílu s pražským borcem ze Spejbl gymu. Zápas byl zcela pod Davidovo kontrolou a výhra šla do Teplic. Dalším borce, který vyráží do Thajska získat zkušenosti je David Kubát , který bude již pátým členem Leonidas gym, který navštíví kolébku Muay Thai. Dubský klub děkuje za podporu všem fanouškům. Díky patří také Davidu Kubatovi a Honzovi Moncolovi za pomoc u ringu a sponzorům Stavmart s.r.o. (tz)

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
Za tajemstvím plochy
20.07'17
Za tajemstvím plochy (12139x)
Workoutového hřiště na Šanově
20.07'17
Workoutového hřiště na Šanově (8442x)
KABÁTI budou křtít CD
20.07'17
KABÁTI budou křtít CD (2716x)
Opera Bohéma
20.07'17
Opera Bohéma (1764x)
Letnění v Dubí
20.07'17
Letnění v Dubí (1676x)

ANKETA: Jak tipujete Vy? Rozhodne se teplický primátor Jaroslav Kubera kandidovat na prezidenta České republiky?

Ano
43
Ne
27

Celkem odpovídalo: 70

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: