SPORT

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Pondělí, 16. července'18, svátek má Luboš.

Přeložené zahajovací závody rozhodly o nominaci běžců na lyžích na dětskou zimní olympiádu

Přeložené zahajovací závody rozhodly o nominaci běžců na lyžích na dětskou zimní olympiádu 14.1. 16 06:21 Z původně tří možností nominovat se za Ústecký kraj na olympiádu dětí a mládeže, která začne v neděli 17. 1. 2016 v našem kraji, zůstaly závodníkům v běhu na lyžích pouze přeložené zahajovací závody, které uspořádala minulou sobotu Lokomotiva Teplice v golfovém areálu na Cínovci.

Závody byly vypsány pro kategorie mladšího a staršího žactva. Mladší jeli jeden okruh o délce 1,25 km, starší pak okruhy dva. Bojovat o nominaci přijelo 44 závodníků z Lokomotivy Teplice, Baníku Osek a SKP Sever Ústí n/L. Čest reprezentovat kraj v běžecké stopě si vybojovali mladší žáci Václav Vágner (Lokomotiva Teplice), Jan Patera (Baník Osek), mladší žákyně Kateřina Lázničková a Nela Žilinská (obě Lokomotiva Teplice), starší žáci Vojtěch Veselý a Filip Háněl (oba Lokomotiva Teplice) a starší žákyně Viktorie Vágnerová z Lokomotivy a Kateřina Dvořáková z Baníku Osek. Všem blahopřejeme a přejeme hodně úspěchů a nezapomenutelné zážitky z olympiády!

Zveme širokou veřejnost: přijďte příští týden podpořit naše reprezentanty do golfového areálu Cínovec! Závody v běžeckém lyžování začínají v pondělí, úterý a čtvrtek v 9,30, v biatlonu pak stejné dny ve 13,30. Informace najdete na webu akce: odm.olympic.cz/2016. (tz)

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google

ANKETA: Kde by se podle vás mělo postavit nové koupaliště v Teplicích?

Na Kudlichu - vodojem nad Teplicemi
20
V Šanově pod Panoramou - stará třešňovka
11
Vykoupit zpět pozemek v Zámecké zahradě a postavit koupaliště tam
142

Celkem odpovídalo: 173

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: