SPORT

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Pátek, 22. června'18, svátek má Pavla.

Tepličtí dorostenci na vrcholu

Tepličtí dorostenci na vrcholu 11.3. 17 07:49 Minulou neděli (5. 3 17) proběhl kontrolní turnaj šestnáctky nejlepších dorostenců kraje v Litoměřicích. Turnaj je označován mezi hráči za jeden z nejtěžších v sezóně spolu s turnajem krajského přeboru. Borci si to rozdají v jediném dni se sedmi soupeři v žebříčku dle celoroční výkonnosti. Sedm zápasů ve stylu každý s každým je srovnání sil a umu všech hráčů.

Vítězem se stal Michal Mít z SKST Teplice stolní tenis, na druhém místě Michal Malý, a třetí skončila Kristýna Kacálková. Prestižní turnaj pod vedením KSST UK mládeže, hostily TTC Litoměřice. Teplický oddíl přivedl Karel Freimann v počtu osmi hráčů. Daniel Kadlec skončil na 5. místě a Standa Čáp na 8. místě.

Povedený turnaj zostudilo jen ocenění vítězů, které pořadatel nebyl schopen ocenit, v tak nabitém turnaji, žádnou cenou. Vítězové tak nedostali ani medaile, dokonce ani obyčejný diplom. Museli se spokojit s fotografiemi od vedení KSST, bohužel ani na focení nikomu z pořadatelů nestálo za to přistavit alespoň "bedny" vítězů.

Tepličtí hráči jedou 2. 4. 2017 reprezentovat svůj kraj na Mistrovství ČR dorostu. Tým bude složen z reprezentantů SKST Teplice, Michala Míta, Daniela Kadlece a Stanislava Čápa. (tz)

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google

ANKETA: Kde by se podle vás mělo postavit nové koupaliště v Teplicích?

Na Kudlichu - vodojem nad Teplicemi
19
V Šanově pod Panoramou - stará třešňovka
7
Vykoupit zpět pozemek v Zámecké zahradě a postavit koupaliště tam
103

Celkem odpovídalo: 129

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: