SPORT

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Pondělí, 16. července'18, svátek má Luboš.

Tepličtí se na Telnické patnáctce neztratili

Tepličtí se na Telnické patnáctce neztratili 7.2. 11 12:06 Nepřízeň počasí provázela účastníky jubilejního závodu, který uspořádal oddíl SKP Sever Ústí n/L. v Adolfově. Větrná sobota patřila závodům v klasickém stylu. Tepličtí borci se neztratili. Z 34 účastníků oddílu běžeckého lyžování TJ Lokomotiva Teplice jich 12 vystoupilo na stupně vítězů, z nich pak nenašli své přemožitele předžák Pavel Králík, nejmladší žáci Hugo Pechar a Zuzana Matějková, mladší žáci Šimon Matějka a Karolína Klímová, starší žáci Jakub Klír a Magdalena Žižková a starší dorostenka Daniela Novotná.

V neděli se pak kromě větru nad krušnohorskými pláněmi proháněly i mraky. Teplý vítr přes noc napomohl odtání sněhu natolik, že pořadatelé museli pro nedělní skiatlon (závod s přezouváním z klasiky na bruslení) připravit náhradní tratě. Přesto byl závod kvalitní a pro 11 ze 27 našich závodníků také velice úspěšný. S výjimkou 2. místa Hugo Pechara si všichni zopakovali svá vítězství ze soboty (starší žákyně Magdalena Žižková nestartovala). Výsledky si prohlédněte zde.

Na fotografii jsou mladší žáci na startu nedělního závodu a stupně vítězů mladších žáků obsazené závodníky Lokomotivy zleva 2. Fanda Láznička, 1. Šimon Matějka a 3. Kuba Doležal

Většina ze startujících závodníků teplické Lokomotiva prokázala svoji příslušnost ke krajské špičce. Ti nejlepší však reprezentovali oddíl na závodech Českého poháru v Jablonci n/N., kde se také neztratili. V nabité celostátní konkurenci si při závodech Ski Tour, které napodobily svou etapovou podobou mezinárodní Tour de Ski, vybojovali přední umístění: mladší dorostenka Tereza Běhounková 5., její kolegyně Pavlína Králová 9. místo. Mladší dorostenec Jiří Hamr místo 7., starší dorostenka Kateřina Vaňková, která letos podává nečekaně výborné výkony, 8. místo, starší dorostenec Filip Žižka (reprezentant družstva OH naděje) 5. místo a junioři Aleš Havel a juniorský reprezentant Jan Štochl místa 5. a 6. Výborné je i 14. místo dalšího juniora Martina Blaschkeho.

Výsledky ČP jsou zde.

Zpravodajství Teplicka z iTeplice.cz nyní naleznete i na Facebooku . Staňte se našimi fanoušky a buďte každý den v obraze o tom, co se na Teplicku děje. Více informací a přihlášení zde.

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google

ANKETA: Kde by se podle vás mělo postavit nové koupaliště v Teplicích?

Na Kudlichu - vodojem nad Teplicemi
20
V Šanově pod Panoramou - stará třešňovka
11
Vykoupit zpět pozemek v Zámecké zahradě a postavit koupaliště tam
142

Celkem odpovídalo: 173

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: