SPORT

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Pátek, 20. září'19, svátek má Oleg.

Turnaj Championships v LINZ 2017 reprezentovali Michal Mít a Dan Kadlec z Teplic

Turnaj Championships v LINZ 2017 reprezentovali Michal Mít a Dan Kadlec z Teplic 23.4. 17 05:38 O velikonočních svátcích se konal 17 th Linz Austria Raiffeisen Youth Championships, kam odcestovali i nejlepší mládežníci ústeckého kraje. Za Ústecký kraj byli nominováni: Sára Allertová (SKST. B. Most), Michael Mít (SKST Teplice), Daniel Kadlec (SKST Teplice), Matěj Kadlec (Sever Žatec), Filip Vondráček (SKST B. Most), Viktor Skokan (TTC Litoměřice), Filip Kopecký (TTC Litoměřice), Kristýna Kacálková (SKST Děčín), Vojtěch Grubr (SKST Děčín), Adam Stárek (SKST Děčín), kteří se přijeli představit do města Linz v Rakousku a vzorně reprezentovali ČR a svůj kraj. Realizační tým, který se stal po dobu jednoho z nejtěžších turnajů rodinou mladým hráčům a pomohl tak se zajištěním, ubytováním a zázemím pro hráče, stravou a radou byl s výsledky spokojen. Jmenovitě Jiří Novák, Martin Merker, Andy a Václav Skokanovi, Renata Alertová, Josef Vondráček, který stejně jako krajskému svazu, který se finančně podílel, patří obrovský dík.

Turnaj patří k největším v celé Evropě a zúčastňují se všechny stolně-tenisové velmoci Evropy a hráči vysoké úrovně. Herna v Linz disponuje více než 60ti stoly, náročnost turnaje dokresluje počet utkání až 27 za pouhé tři dny na každého hráče šampionátu.

Za dívky z našeho kraje excelovala Kristína Kacálková z Děčína se svým druhým místem své kategorie a za juniorky Sára Alertová z Mostu s třetím místem. Chlapci se v obrovské evropské konkurenci svých kategorii ukázali jako velcí bojovníci a potrápili a dokonce vyřadili i své vysoko nasazené protihráče v tak silném turnaji, jako je světový pohár v LINZ 2017

SKST Teplice tak po vítězství svých svěřenců Michala Míta a Dana Kadlece a Standy Čápa v přeborech kraje družstev a Michala Míta i jako čtyřnásobného držitele Přeborníka kraje jednotlivců dosáhlo další mety ve výchově mladých hráčů. Michal odjíždí s maximální přípravou na M-ČR dorostenců do Prahy, kde bude hájit barvy našeho kraje a svého klubu v Teplicích.

Milan Řehák

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google

ANKETA: Kde by se podle vás mělo postavit nové koupaliště v Teplicích?

Na Kudlichu - vodojem nad Teplicemi
57
V Šanově pod Panoramou - stará třešňovka
44
Vykoupit zpět pozemek v Zámecké zahradě a postavit koupaliště tam
400

Celkem odpovídalo: 501

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: