SPORT

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Pondělí, 16. července'18, svátek má Luboš.

Závodní podzim lyžařů běžců pokračuje

Závodní podzim lyžařů běžců pokračuje 16.10. 13 05:00 Rušný závodní víkend zažili mladí závodníci oddílu běžeckého lyžování TJ Lokomotiva Teplice. V sobotu na ně v sychravém podzimním počasí čekal 2. závod Krajského poháru v krosu v Adolfově, který výborně připravili pořadatelé z ústeckého klubu SKP Sever.

Tepličtí zástupci zúročili podzimní tréninkové úsilí a obsadili v řadě kategorií výborná umístění. Šestnáctkrát se jim podařilo vybojovat místo na stupních vítězů. Nejúspěšnější byli vítězové mezi svými vrstevníky minižákyně Barbora Polanská, mladší žáci Filip Háněl a Viktorka Vágnerová, starší žákyně Zuzka Matějková, mladší dorostenec Šimon Matějka a starší dorostenka Eva Vaňková. Výsledky si můžete prohlédnout zde zde.

Tradičně druhou říjnovou neděli odstartovaly více než dvě stovky závodníků všech věkových skupin do závodu Weisseritztalaluf na 2,5, 7,5 a 13 km v saském Röthenbachu. Ani zde se 34 závodníků Lokomotivy ve věku od 6 do 21 let neztratilo. Na trati 2,5 km zvítězila Viktorie Vágnerová v absolutním pořadí mezi děvčaty, stejně se vedlo sourozencům Zuzaně a Šimonu Matějkovým na trati 7,5 km. V hlavním závodě na 13 km doběhl Filip Žižka na 2. místě. Kompletní náhled výsledků je zde. Prohlédněte si také fotografie na facebooku .

Dalších přespolních běhů se naši borci zúčastní v sobotu v Oseku a první listopadovou neděli tradičně na Panoramě, kde se bude konat Běh kolem Doubravky.

Yvona Rubášová

Zpravodajství Teplicka z iTeplice.cz nyní naleznete i na Facebooku. Staňte se našimi fanoušky a buďte každý den v obraze o tom, co se na Teplicku děje. Více informací a přihlášení zde.

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google

ANKETA: Kde by se podle vás mělo postavit nové koupaliště v Teplicích?

Na Kudlichu - vodojem nad Teplicemi
20
V Šanově pod Panoramou - stará třešňovka
11
Vykoupit zpět pozemek v Zámecké zahradě a postavit koupaliště tam
142

Celkem odpovídalo: 173

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: