ZPRÁVY Z TEPLICKA

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Úterý, 15. října'19, svátek má Tereza.

Arkadie relaxovala v Janských Lázních

Arkadie relaxovala v Janských Lázních 25.9. 19 08:52 Jednou z pobytových aktivit Arkadie, která se každoročně opakuje, je sportovně relaxační pobyt v Janských Lázních. Lázeňské městečko na úpatí Krkonoš proslulo léčbou pohybového aparátu a neurologických onemocnění. Klientům a zaměstnancům Arkadie přináší možnost užívání léčebných procedur, poskytovaných rehabilitačními pracovníky tamní obchodní akademie, v kombinaci s turistikou a poznávacími zájezdy do okolí.

Stejně jako v minulých letech, měl pobyt, primárně využívající možností lázeňského rezortu, část společenskou a poznávací. Tradicí už se stala návštěva trutnovského jarmarku, s programem nabitým výbornými interprety, kteří dokázali účastníky našeho pobytu pěkně „rozparádit“. Cílem výletů byla romantická vodní nádrž Les Království, hrad Pecka s krásným výhledem do okolí, ale také Kudowa Zdroj na polské straně Krkonoš. Společenské večery byly zasvěceny bowlingovému turnaji, či tradičnímu maškarnímu reji, spojenému tentokrát s „kulatinovou“ narozeninovou party.

Poděkování patří, vedle pracovníků tvořících doprovod, firmě Dauczech s.r.o za poskytnutí finančního daru, tradičně také Martinu Holanovi , řidiči AD Jaroslav Sláma a rehabilitačním pracovníkům Obchodní akademie Olgy Havlové v Janských Lázních.

(joho)

Foto: M.Horová

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google

ANKETA: Kde by se podle vás mělo postavit nové koupaliště v Teplicích?

Na Kudlichu - vodojem nad Teplicemi
58
V Šanově pod Panoramou - stará třešňovka
44
Vykoupit zpět pozemek v Zámecké zahradě a postavit koupaliště tam
410

Celkem odpovídalo: 512

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: