ZPRÁVY Z TEPLICKA

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Čtvrtek, 19. září'19, svátek má Zita.

Arkadie zvyšuje kvalitu svých sociálních služeb

Arkadie zvyšuje kvalitu svých sociálních služeb 10.6. 19 09:57 Také díky podpoře z Evropské Unie - Operačního programu Zaměstnanost - zahájila Arkadie o.p.s. od 1. 9. 2018 svůj další projekt, zaměřený na zvyšování kvality sociálních služeb a vzdělávání zaměstnanců v těchto službách.

V průběhu tohoto projektu projdou sociální služby celkem pěti audity kvality – jedná se o třídenní kontrolu služby, simulující skutečnou státní kontrolu kvality sociálních služeb. Cílem auditů je vyhledat problémové oblasti, na které se dále budou zaměřovat následné konzultace s odborníky. „Od tohoto projektu mj. očekáváme získání cenných zkušeností, na kterých bude moci stavět i do budoucna rozvoj kvality námi poskytovaných sociálních služeb.“ vysvětluje manažerka kvality Mgr. Alena Tonová. Současně s touto aktivitou bude probíhat vzdělávání pracovníků sociálních služeb ve vytipovaných oblastech – práva osob se zdravotním postižením, sexualita a témata vzešlá z auditů kvality.

Závěrem tohoto dvouletého projektu budou závěrečné audity sociálních služeb, jejichž cílem bude ověřit, nakolik se podařilo problémové oblasti z prvotních auditů vyřešit a napravit.(kajak)

Foto Arkadie - Pracovníci Arkadie odpovídají na dotazy inspektorů kvality při právě probíhajícím auditu služby Sociálně terapeutické dílny Úpořiny.

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google

ANKETA: Kde by se podle vás mělo postavit nové koupaliště v Teplicích?

Na Kudlichu - vodojem nad Teplicemi
57
V Šanově pod Panoramou - stará třešňovka
44
Vykoupit zpět pozemek v Zámecké zahradě a postavit koupaliště tam
400

Celkem odpovídalo: 501

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: