ZPRÁVY Z TEPLICKA

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Pátek, 20. září'19, svátek má Oleg.

Členové Glassman Teplice se prosadili na MČR ve středním triatlonu

Členové Glassman Teplice se prosadili na MČR ve středním triatlonu 5.9. 19 08:47 V sobotu 31. srpna 2019, se ve Žďáru nad Sázavou konalo MČR ve středním triatlonu (1,9 km plavání, 90 km cyklistiky, 21 km běhu) s názvem „Pilman triatlon“. Na startu tohoto triatlonového závodu se sešlo přes 200 triatlonistů. Závodu se zúčastnili i 3 členové klubu Glassman Teplice. Mezi ženami doběhla do cíle na výborném 6. místě Libuše Beránková a ve věkové kategorii 45-49 let brala zlatou medaili. V mužské kategorii zasáhl do boje o přední příčky Petr Veselý, který dokončil závod na 8. místě a vyrovnal tak svůj nejlepší výsledek z mistrovství ČR. Ve věkové kategorii 25-29 let získal „bronz“. Jeho otec Miroslav závod dokončil na 60. místě a v kategorii 55-59 let získal rovněž bronzovou medaili. Tyto tři kvalitní výsledky znamenaly pro teplický triatlonový klub zisk mistrovského titulu v týmové soutěži.