ZPRÁVY Z TEPLICKA

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Pátek, 27. dubna'18, svátek má Jaroslav.

Czech Fashion Week 2017

Czech Fashion Week 2017 18.5. 17 11:21 Hotel Hilton v Praze se stal v minulých dnech dějištěm neveřejného castingu pro výběr modelek na akci Czech Fashion Week 2017 v Teplicích. Jejím pořadatelem jsou vydavatelská skupina European Press Holding a European Fashion Agency Praha.

Na zastřešené lázeňské kolonádě se ve dnech 23. a 24. června 2017 uskuteční šestnáct autorských přehlídek tuzemských i tvůrců. Z domácích to budou například Alice Abraham, Jiřina Matoušová, Petr Lakron, Ana Tejklová, Jiří Moravec. Ze zahraničí přijedou Osmany Laffita, Galal Giani, či Gabriela Giotto a vybrané modelky předvedou také kolekci Armani Jeans.

Akce si klade za cíl navázat na historii Malé Paříže a vytvořit tradici každoročního setkávání tvůrců módy v Teplicích. Projekt podporují Karla Šlechtová, ministryně pro místní rozvoj, Oldřich Bubeníček, hejtman Ústeckého kraje a Jaroslav Kubera, senátor a primátor statutárního města Teplice.

Na zastřešené kolonádě uvidíme Terezu Hudákovou, vítězku soutěže TOP MODEL OF THE YEAR 2016, Mirku Pikolovou, Miss Princess of the World 2016, Lenku Čepákovou, vítězku Supermiss 2016 a dalších sedmadvacet známých modelek. (tz)

Foto: Daniel Šeiner

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google

ANKETA: Kde by se podle vás mělo postavit nové koupaliště v Teplicích?

Na Kudlichu - vodojem nad Teplicemi
2
V Šanově pod Panoramou - stará třešňovka
0
Vykoupit zpět pozemek v Zámecké zahradě a postavit koupaliště tam
8

Celkem odpovídalo: 10

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: