ZPRÁVY Z TEPLICKA

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Čtvrtek, 25. dubna'19, svátek má Marek.

Další teplický networking

Další teplický networking 11.4. 19 07:36 Jste aktivní podnikatel, majitel či zaměstnanec firmy, který má zájem o rozvoj podniku i navázání nových obchodních kontaktů? Pak by Vám 25. 4. 2019 od 8. 30 neměl uniknout 6. networking v Regionální knihovně Teplice na téma: LinkedIn pro business, přímo s „ 1. dámou LinkedInu“ – Veronikou Lencovou.
Podnikatelé a firmy z regionu se opět potkají u nás v Teplicích na pravidelném networkingovém meetingu s názvem Na poradu VČAS. Akce je zdarma a je přístupná podnikatelům, firmám, státním i neziskovým organizacím. Jejím cílem je představit a propojit subjekty působící v regionu, vzájemně sdílet zkušenosti, společně realizovat projekty a zároveň přinést užitečné informace. Součástí je i bohatá snídaně.
Každý networking je spojen s přednáškou o 90 minutách na témata jako marketing, leadership, HR problematika, zaměstnanecké benefity, využití sociálních sítí pro hledání zaměstnanců či propagaci, GDPR atd.
Za celou akcí stojí neformální uskupení místních podnikatelů, kterým zde obdobná podnikatelská platforma chyběla, tak si ji jednoduše „svépomocí a z vlastních kapes“ založili. Snaží se do Teplic přivést nejen zajímavé speakery, ale i rozšířit řady návštěvníků a organizátorů samotných.

Více o nadcházejícím networkingu naleznete zde.

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google

ANKETA: Kde by se podle vás mělo postavit nové koupaliště v Teplicích?

Na Kudlichu - vodojem nad Teplicemi
53
V Šanově pod Panoramou - stará třešňovka
41
Vykoupit zpět pozemek v Zámecké zahradě a postavit koupaliště tam
336

Celkem odpovídalo: 430

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: