ZPRÁVY Z TEPLICKA

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Sobota, 19. října'19, svátek má Michaela.

Do Teplic se vrací mládežnický hokej

Do Teplic se vrací mládežnický hokej 21.1. 19 11:27 Statutární město Teplice naváže na dřívější hokejovou tradici a s otevřením nového zimního stadionu „Zimák“ se do Teplic po více než devíti letech vrátí i hokejový tým. Rada města Teplic vzala na svém prosincovém jednání na vědomí Memorandum, díky kterému se otevírá spolupráce s nově vzniklým hokejovým týmem HC Teplice Huskies z. s.

HC Teplice Huskies poskytnou městu Teplice spolupráci při využití zimního stadionu a budou se starat o dětské a mládežnické kategorie ledních hokejistů. „Při výběru organizace, která by se na obnově mládežnického hokeje v Teplicích podílela, jsme úzce spolupracovali se zástupci Českého svazu ledního hokeje tak, abychom vybrali pro město nejvhodnějšího partnera, který má jasnou koncepci a dostatečné zkušenosti s mládežnickým hokejem,“ uvedl Hynek Hanza, primátor Teplic.
„Město Teplice dlouhodobě aktivně podporuje děti a mládež ve sportu, proto vítáme i tuto spolupráci s Huskies. Nejen, že vrátíme hokej do Teplic, ale doplníme sportovní aktivity ve městě o ty, které je možné provozovat na zimním stadionu a vytvoříme mládežnickou základnu ledního hokeje v Teplicích,“ doplnil Jiří Štábl, náměstek primátora.
HC Teplice Huskies založilo několik bývalých hokejových hráčů, kteří vyrůstali na dnes již neexistujícím teplickém hokejovém stadionu. Ve výkonném výboru tohoto spolku stojí předseda Martin Cimrman a místopředsedové Josef Brda s Alešem Zahálkou. Trojici vedoucích představitelů doplňuje jako čestný prezident klubu i hokejový exreprezentant České republiky, který si prošel řadou extraligových klubů jako například HC Litvínov, HC Slavia Praha a HC Třinec, Zdeněk Skořepa.

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google

ANKETA: Kde by se podle vás mělo postavit nové koupaliště v Teplicích?

Na Kudlichu - vodojem nad Teplicemi
59
V Šanově pod Panoramou - stará třešňovka
44
Vykoupit zpět pozemek v Zámecké zahradě a postavit koupaliště tam
410

Celkem odpovídalo: 513

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: