ZPRÁVY Z TEPLICKA

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Neděle, 24. června'18, svátek má Jan.

Krupka pořádá veřejnou sbírku pro rodinu, které shořel dům

Krupka pořádá veřejnou sbírku pro rodinu, které shořel dům 21.12. 17 11:56 Doslova pár dní před Vánocemi postihla mladou rodinu se dvěma dětmi pohroma, kterou nikdo nechce zažít. V Krupce si postavili nový domek, stihli se nastěhovat, aby Vánoce strávili v rodinném kruhu v již novém domově a pak to přišlo. Praskání dřeva, kouř, plameny a vše, co dlouho budovali, na co se na kus života zadlužili, bylo za pár desítek minut nenávratně pryč. Nový dům v lokalitě u výjezdu z Unčína na Přestanov shořel.

„Vedení města Krupka se rozhodlo majitelům domu co nejrychleji pomoci a vyhlásilo veřejnou sbírku, která je určena na pomoc této rodině. Navíc jako okamžitou podporu městská rada poskytla manželům peněžitý dar 20 tisíc korun“, řekl k podpoře rodiny ze strany města starosta Krupky Zdeněk Matouš s tím, že vyzývá spoluobčany, aby do veřejné sbírky dle svých možností přispěli. „Buďme solidární s těmi, kteří potřebují pomoci. Nikdo totiž neví, kdy se může dostat do podobné situace“, doplnil starosta Matouš. Číslo sbírkového účtu, kam dárci mohou již nyní přispívat, je 115-5834850207/0100. Případné bližší informace zájemci naleznou na webových stránkách města www.krupka-mesto.cz

Požár rodinného domku, který byl pouhý týden po kolaudaci, byl nahlášen v noci na úterý 19. prosince krátce po půlnoci. Manželé s dětmi sotva stihli vyběhnout ven, a i když hasiči byli za pár minut u požáru, z domu zbyly jen základy a obvodové zdi. Dle slov majitelů Vánoce naštěstí mohou strávit u rodičů.

Naštěstí nikdo nepřišel o život ani nikdo neutrpěl vážné zranění, i když majitel domu byl mírně popálen na ruce a nohách. (Rostislav Kadlec - zastupitel města, Krupka)

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
Šmoulové míří do Fontány
25.05'18
Šmoulové míří do Fontány (1848x)
Festival zahájen a bomba hned na úvod
25.05'18
Festival zahájen a bomba hned na úvod (897x)
Fashion week 2018 opět v Teplicích
1.06'18
Fashion week 2018 opět v Teplicích (535x)
Regio 6/18
8.06'18
Regio 6/18 (486x)
7. Hájské slavnosti
31.05'18
7. Hájské slavnosti (477x)

ANKETA: Kde by se podle vás mělo postavit nové koupaliště v Teplicích?

Na Kudlichu - vodojem nad Teplicemi
19
V Šanově pod Panoramou - stará třešňovka
8
Vykoupit zpět pozemek v Zámecké zahradě a postavit koupaliště tam
108

Celkem odpovídalo: 135

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: