ZPRÁVY Z TEPLICKA

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Úterý, 25. září'18, svátek má Zlata.

Krupka pořádá veřejnou sbírku pro rodinu, které shořel dům

Krupka pořádá veřejnou sbírku pro rodinu, které shořel dům 21.12. 17 11:56 Doslova pár dní před Vánocemi postihla mladou rodinu se dvěma dětmi pohroma, kterou nikdo nechce zažít. V Krupce si postavili nový domek, stihli se nastěhovat, aby Vánoce strávili v rodinném kruhu v již novém domově a pak to přišlo. Praskání dřeva, kouř, plameny a vše, co dlouho budovali, na co se na kus života zadlužili, bylo za pár desítek minut nenávratně pryč. Nový dům v lokalitě u výjezdu z Unčína na Přestanov shořel.

„Vedení města Krupka se rozhodlo majitelům domu co nejrychleji pomoci a vyhlásilo veřejnou sbírku, která je určena na pomoc této rodině. Navíc jako okamžitou podporu městská rada poskytla manželům peněžitý dar 20 tisíc korun“, řekl k podpoře rodiny ze strany města starosta Krupky Zdeněk Matouš s tím, že vyzývá spoluobčany, aby do veřejné sbírky dle svých možností přispěli. „Buďme solidární s těmi, kteří potřebují pomoci. Nikdo totiž neví, kdy se může dostat do podobné situace“, doplnil starosta Matouš. Číslo sbírkového účtu, kam dárci mohou již nyní přispívat, je 115-5834850207/0100. Případné bližší informace zájemci naleznou na webových stránkách města www.krupka-mesto.cz

Požár rodinného domku, který byl pouhý týden po kolaudaci, byl nahlášen v noci na úterý 19. prosince krátce po půlnoci. Manželé s dětmi sotva stihli vyběhnout ven, a i když hasiči byli za pár minut u požáru, z domu zbyly jen základy a obvodové zdi. Dle slov majitelů Vánoce naštěstí mohou strávit u rodičů.

Naštěstí nikdo nepřišel o život ani nikdo neutrpěl vážné zranění, i když majitel domu byl mírně popálen na ruce a nohách. (Rostislav Kadlec - zastupitel města, Krupka)

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
Bitva u Chlumce 2018
29.08'18
Bitva u Chlumce 2018 (1596x)
Ukliďme Česko
3.09'18
Ukliďme Česko (836x)
Zákaz vstupu do lesa prodloužený
30.08'18
Zákaz vstupu do lesa prodloužený (770x)
Country večer na Márince
31.08'18
Country večer na Márince (769x)
Podzimní atletika v Bílině
27.08'18
Podzimní atletika v Bílině (755x)

ANKETA: Kde by se podle vás mělo postavit nové koupaliště v Teplicích?

Na Kudlichu - vodojem nad Teplicemi
28
V Šanově pod Panoramou - stará třešňovka
21
Vykoupit zpět pozemek v Zámecké zahradě a postavit koupaliště tam
208

Celkem odpovídalo: 257

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: