ZPRÁVY Z TEPLICKA

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Neděle, 9. prosince'18, svátek má Vratislav.

Krupka pořádá veřejnou sbírku pro rodinu, které shořel dům

Krupka pořádá veřejnou sbírku pro rodinu, které shořel dům 21.12. 17 11:56 Doslova pár dní před Vánocemi postihla mladou rodinu se dvěma dětmi pohroma, kterou nikdo nechce zažít. V Krupce si postavili nový domek, stihli se nastěhovat, aby Vánoce strávili v rodinném kruhu v již novém domově a pak to přišlo. Praskání dřeva, kouř, plameny a vše, co dlouho budovali, na co se na kus života zadlužili, bylo za pár desítek minut nenávratně pryč. Nový dům v lokalitě u výjezdu z Unčína na Přestanov shořel.

„Vedení města Krupka se rozhodlo majitelům domu co nejrychleji pomoci a vyhlásilo veřejnou sbírku, která je určena na pomoc této rodině. Navíc jako okamžitou podporu městská rada poskytla manželům peněžitý dar 20 tisíc korun“, řekl k podpoře rodiny ze strany města starosta Krupky Zdeněk Matouš s tím, že vyzývá spoluobčany, aby do veřejné sbírky dle svých možností přispěli. „Buďme solidární s těmi, kteří potřebují pomoci. Nikdo totiž neví, kdy se může dostat do podobné situace“, doplnil starosta Matouš. Číslo sbírkového účtu, kam dárci mohou již nyní přispívat, je 115-5834850207/0100. Případné bližší informace zájemci naleznou na webových stránkách města www.krupka-mesto.cz

Požár rodinného domku, který byl pouhý týden po kolaudaci, byl nahlášen v noci na úterý 19. prosince krátce po půlnoci. Manželé s dětmi sotva stihli vyběhnout ven, a i když hasiči byli za pár minut u požáru, z domu zbyly jen základy a obvodové zdi. Dle slov majitelů Vánoce naštěstí mohou strávit u rodičů.

Naštěstí nikdo nepřišel o život ani nikdo neutrpěl vážné zranění, i když majitel domu byl mírně popálen na ruce a nohách. (Rostislav Kadlec - zastupitel města, Krupka)

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google
NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY
Gymnázium Teplice otevře své dveře
7.12'18
Gymnázium Teplice otevře své dveře (324x)
Uzavírka Na Bramši
7.12'18
Uzavírka Na Bramši (291x)
Výstava BETLÉMŮ
6.12'18
Výstava BETLÉMŮ (290x)
V Oseku vánoční tradice
6.12'18
V Oseku vánoční tradice (394x)
Rozsvícení stromku ve Stradově
6.12'18
Rozsvícení stromku ve Stradově (243x)

ANKETA: Kde by se podle vás mělo postavit nové koupaliště v Teplicích?

Na Kudlichu - vodojem nad Teplicemi
43
V Šanově pod Panoramou - stará třešňovka
28
Vykoupit zpět pozemek v Zámecké zahradě a postavit koupaliště tam
266

Celkem odpovídalo: 337

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: