ZPRÁVY Z TEPLICKA

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Čtvrtek, 25. dubna'19, svátek má Marek.

Loučení s turistickým rokem 2018

Loučení s turistickým rokem 2018 2.11. 18 11:11 Členové oddílu turistiky TJ Lokomotiva Teplice zvou všechny občany, kteří by se chtěli trochu projít a vyvětrat si plíce na horách, k účasti na 31. ročníku naší tradiční podzimní akci „Loučení s turistickým
rokem“, konané v sobotu 17. 11. 2018. Prezentace se provádí v tělocvičně Domu dětí a mládeže na Masarykové ulici, asi 300 metrů od vlakového nádraží, v Teplicích od 7 hod., odkud Vás vyvezeme autobusem v 8,00 a v 9,00 hod., v ceně startovného, na místo startu na Komáří vížku. Vzdálenost, kterou hodláte ujít, si tedy zvolíte podle kondice sami od 11 do 27 km v Krušných horách. Popis tras dostanete při prezentaci a zaplatíte startovné ve výši 30,- Kč. Na cestu obdržíte i kousek pečiva na 1. kontrole.
Po absolvování výletu s potvrzením průchodu kontrol má každý nárok na vkusný diplom, organizátor připravil praktický dárek a reklamní materiály. Malou svačinku na cestu, dobrou náladu a v případě potřeby pláštěnku či deštník, jistě není na závadu.
Počasí předpovědět na 14 dní předem neumíme, ale komu by mohlo pár kapek deště na čerstvém vzduchu ublížit, kdyby už se tak stalo a sprchlo. Vždyť už je podzim a my jsme přeci turisté, že?
Pro jistotu přikládáme podrobné propozice, které naleznete i na internetu na adrese TJ Lokomotiva
www.lokomotivateplice.cz , kde zveřejňujeme i další sobotní akce oddílu turistiky. Nyní Vám už zbývá jen se správně rozhodnout, zda přijdete mezi nás, či dáte přednost gauči. Těšíme se na vás a zdravíme - Oddíl turistiky TJ lokomotiva Teplice.

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google

ANKETA: Kde by se podle vás mělo postavit nové koupaliště v Teplicích?

Na Kudlichu - vodojem nad Teplicemi
53
V Šanově pod Panoramou - stará třešňovka
41
Vykoupit zpět pozemek v Zámecké zahradě a postavit koupaliště tam
336

Celkem odpovídalo: 430

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: