ZPRÁVY Z TEPLICKA

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Úterý, 17. září'19, svátek má Naděžda.

Malý Hamburk 2019

Malý Hamburk 2019 13.8. 19 07:19 V neděli 18. srpna 2019 čeká návštěvníky Městského sadu v Ústí nad Labem tak zvaný Malý Hamuburk a to od 15hodin.

Program bude pestrý:
Hamburku v neděli, 18. srpna :
15.00 - Kliďánko - ústecká country-rocková kapela brázdí hudební vody již více než 25 let. Myslím, že právě v Ústí ji není třeba nijak zvlášť představovat.
16.00 - Black Sabáka - rovněž kapela z Ústí, hrající tentokrát tvrdou rockovou muziku pro stejně tvrdé jádro svých fanoušků i ostatních příznivců rockové muziky.
17.00 - Fragmenty - rocková kapela z Přelouče má za sebou desetiletou historii. Vloni se umístila na předních příčkách soutěže Šance Muzikus a na finálovém kole jsem se s nimi seznámil. Doufám, že se Vám budou líbit.
18.00 - Petr Kadlček + Jakub Fojtík - Petr je "otřískaný" muzikant, jehož odehrané koncerty se počítají na tisíce. Žije v Praze. Začínal v Teplicích jako frontman skupiny Emise ještě za hlubokého "totáče". Hit jeho další skupiny - Natural - 'Já na to mám' znovuobjevila reklama na Škoda auto a v době svého vzniku byl na předních příčkách hudebních hitparád. Letos přijede se svým kamarádem a baskytaristou znovuobrozené Emise - Jakubem (Mewa, Blue rocket).

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google

ANKETA: Kde by se podle vás mělo postavit nové koupaliště v Teplicích?

Na Kudlichu - vodojem nad Teplicemi
57
V Šanově pod Panoramou - stará třešňovka
44
Vykoupit zpět pozemek v Zámecké zahradě a postavit koupaliště tam
400

Celkem odpovídalo: 501

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: