ZPRÁVY Z TEPLICKA

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Úterý, 15. října'19, svátek má Tereza.

Mistrovství světa juniorů v Muaythai 2019

Mistrovství světa juniorů v Muaythai 2019 23.9. 19 10:38 Očekává se přes 1300 sportovců z více než 100 zemí. Město Antalya v Turecku bude od 28. září do 6. října hostit Mistrovství světa juniorů a Česká Muaythai Asociace posílá do bojů o cenné kovy rekordních 15 mladých nadějí. Osm z nich je pak z našeho Dubského klubu Leonidas. Tolik účastníků jsme ještě nikdy na juniorském mistrovství neměli. Můžeme sledovat výrazný posun asociace v práci s mládeží.

Naše dubské děti se tvrdě připravují již od začátku letních prázdnin. Kde jsme přípravu začali dlouhým běháním a výběhů například Bouřňáku a dalších kopců v okolí, kde bylo spojeno i s trénováním v přírodě. Dubští občané si jistě někdy všimli jak chlapci běží přes město v plné výstroji (helmy a vesty, tak zde je vysvětlení, nebyli to Avangers, ale naši sportovci . Letní přípravu završilo i letní soustředění na Šumavě, kde se setkala celá juniorská reprezentace i s trenéry. Druhé přípravné soustředění pořádal náš klub přímo v Dubí, kde se České naděje připravovali spolu s německou reprezentací , za podpory i dalších klubů, navštívili nás i boxeři z Kravec gymu a Fight klubu Duchcov. Zde bych i rád poděkoval restauraci Krauska Dubí, že připravila pro sportovce stravování po celou dobu soustředění.

Z našeho klubu jedou, Nicol Černá - 48 kg, Tomáš Barták  - 57 kg, Alan Homič - 32 kg, Lukáš Klaška - 60 kg, Jiří Novák - 51 kg, Matěj Šimůnek - 34 kg, David Štajnc - 67 kg, Šimon Verner - 42 kg dále pak z jiných měst pojedou,Viktorie Jílková - 44 kg, Jana Škáchová - 57 kg, Alžběta Žilková - 54 kg, Tobiáš Barták - 54 kg, Arsenij Dunajev - 48 kg, Martin Petráš - 63,5 kg a Pavel Vostatek - 63,5 kg. Samozřejmě trenérský doprovod, Jaroslav Hodina, Ladislav Horejš, Jiří Mejstřík a Lukáš Jílek.
Hostitelská země společně se světovou organizací IFMA připravuje pro závodníky nezapomenutelné zážitky, a to například v podobě ubytování v pětihvězdičkovém hotelu Kervansaray Lara. Sportovní akce pod záštitou organizace IFMA v posledních letech ukazují, že muaythai jako sport dokáže pozitivně ovlivnit přístup a myšlení dětí. Poděkovaní patří hlavně asociaci C.M.T.A a prezidentu Petru Ottichovi.

Rád bych ještě zmínil, že přípravu dubských chlapců dotuje Ústecký kraj, Město Dubí,Teplice, Proboštov a Osek, dále pak firma Stavmart s.r.o., Fightstore.cz. Foto zajišťuje Czechfighter.cz
Nemohu také zapomenout, že o chlapce se stará po zdravotní stránce paní Jana Šimonová a Centrum sportovní ortopedie a medicíny, které je nestátní zdravotnické zařízení v centru Teplic, které nabízí komplexní zdravotnickou péči se zaměřením na ortopedii, fyzioterapii, výživové poradenství a tělovýchovné lékařství. Ladislav Horejš (Leonidas Gym Muay Thai Dubí)

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google

ANKETA: Kde by se podle vás mělo postavit nové koupaliště v Teplicích?

Na Kudlichu - vodojem nad Teplicemi
58
V Šanově pod Panoramou - stará třešňovka
44
Vykoupit zpět pozemek v Zámecké zahradě a postavit koupaliště tam
410

Celkem odpovídalo: 512

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: