ZPRÁVY Z TEPLICKA

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Pondělí, 26. června'17, svátek má Adriana.

NAPSALI JSTE NÁM: V HROBĚ SE SLAVILO

NAPSALI JSTE NÁM: V HROBĚ SE SLAVILO 13.7. 09 07:34 V sobotu 4. 7. se v hrobu uskutečnily Hrobské historické slavnosti. Kromě rozmanitého kulturního programu se mohli návštěvníci podívat mj. na šermířské vystoupení. Děti se pobavily u loutkového představení, mohly se svézt na koních, zúčastnit se různých soutěží. Kolotoče, houpačky, střelnice a množství stánků se sladkostmi a občerstvením také nalákaly spoustu z nich. Po celý den probíhal dobový jarmark. Na fotografii je Adélka Kozáková s maminkou Silvií Jandovou.

Na těchto slavnostech vystoupila také pražská dívčí skupina The Apples. Návštěvníci, kteří vydrželi čekat na toto vystoupení až do nočních hodin dlouhého čekání rozhodně nelitovali. Holky to rozjely ve velkém stylu. Rock and Roll střídal písničky ze 60. let, či vlastní díla, diváci se roztancovali v rytmu známých "vypalovaček" a v závěru bylo všem líto, že je konec. Složení kapely: Helena Machová - bicí, Bára Panschabová - baskytara a zpěv, Simona Šteruská - sólová kytara, zpěv.

Lubomír Hostek

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google

ANKETA: Zkusme společně zjistit, kterou městskou investici pro Teplice by většina z nás upřednostnila. Vyberte, která by to měla být podle Vás.

Nové městské koupaliště
262
Cyklostezka k vodní nádrži Barbora
114
Most přes Pražskou ulici pro pěší a cyklisty, propojení Letné a Janáčkových sadů pod Doubravkou
57

Celkem odpovídalo: 433

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: