ZPRÁVY Z TEPLICKA

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Neděle, 9. prosince'18, svátek má Vratislav.

Natálie Grossová přijede do Fontány

Natálie Grossová přijede do Fontány 12.2. 18 10:51 Přijďte oslavit Den svatého Valentýna do Nákupního centra Fontána v Teplicích.ve středu 14. února 2018.
Fontána připravila program plný zábavy, zpěvu, soutěží, ale i krásy. Hlavním hudebním hostem svátku všech zamilovaných bude muzikálová hvězda Natálie Grossová. Na její koncert se můžete těšit přesně v 17 hodin. "Moc se už do Teplic těším a chtěla bych pozvat všechny fanoušky na koncert, který proběhne ve Fontáně. Navíc mohu prozradit, že sebou přivezu další úžasnou zpěvačku a zároveň mou spolužačku z Konzervatoře Jaroslava Ježka Nelu Kailovou, kterou už v Teplicích znáte, takže se můžete těšit i na ni. Jsem také velmi ráda, že se podařila domluvit spolupráce s s pěveckým sborem Ústecké Bambini, s kterým si společně zazpíváme," říká Natálie Grossová.

Právě sbor Ústecké Bambini si na středeční podvečer v Nákupním centru Fontána připravil půl hodinové vystoupení a i společné dvě písně s Natálií Grossovou. "Jsme nesmírně rádi, že si společně zazpíváme. Uslyšíte písničky z muzikálu Rebelové, konkrétně písně Bránu milenců a Oliver Twist. Náš sbor se na vystoupení velice těší a jsme rádi, že se znovu potkáme s hudební hvězdou. naposledy jsme o adventním čase zpívali s paní Blanarovičovou a nyní to bude koncert s Natálkou. Moc Vás všechny zvu, bude to krásné," říká za sbor Ústecké Bambini Lenka Berešová.

Bohatý program startuje v Nákupním centru Fontána Teplice v 15 hodin a zahájí ho vystoupení žáků Základní umělecké školy Teplice. Chybět nebude ani účastnice letošního ročníku Superstar Samanta Ledenová. Budou zde soutěže, dárky pro ženy v podobě líčení, kadeřnictví či kosmetiky zcela zdarma, kdy se o péči postarají studentky Střední školy obchodu a služeb, Teplice.

V průběhu celého odpoledne budou probíhat soutěže s Čokoládovnou MANA z Krásné Lípy. Chybět nebude pro všechny děti skákací hrad a pro všechny zamilované také zamilovaný fotokoutek.

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google
NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY
Gymnázium Teplice otevře své dveře
7.12'18
Gymnázium Teplice otevře své dveře (324x)
Uzavírka Na Bramši
7.12'18
Uzavírka Na Bramši (291x)
Výstava BETLÉMŮ
6.12'18
Výstava BETLÉMŮ (290x)
V Oseku vánoční tradice
6.12'18
V Oseku vánoční tradice (394x)
Rozsvícení stromku ve Stradově
6.12'18
Rozsvícení stromku ve Stradově (243x)

ANKETA: Kde by se podle vás mělo postavit nové koupaliště v Teplicích?

Na Kudlichu - vodojem nad Teplicemi
43
V Šanově pod Panoramou - stará třešňovka
28
Vykoupit zpět pozemek v Zámecké zahradě a postavit koupaliště tam
266

Celkem odpovídalo: 337

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: