ZPRÁVY Z TEPLICKA

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Pondělí, 22. října'18, svátek má Sabina.

Natálie Grossová přijede do Fontány

Natálie Grossová přijede do Fontány 12.2. 18 10:51 Přijďte oslavit Den svatého Valentýna do Nákupního centra Fontána v Teplicích.ve středu 14. února 2018.
Fontána připravila program plný zábavy, zpěvu, soutěží, ale i krásy. Hlavním hudebním hostem svátku všech zamilovaných bude muzikálová hvězda Natálie Grossová. Na její koncert se můžete těšit přesně v 17 hodin. "Moc se už do Teplic těším a chtěla bych pozvat všechny fanoušky na koncert, který proběhne ve Fontáně. Navíc mohu prozradit, že sebou přivezu další úžasnou zpěvačku a zároveň mou spolužačku z Konzervatoře Jaroslava Ježka Nelu Kailovou, kterou už v Teplicích znáte, takže se můžete těšit i na ni. Jsem také velmi ráda, že se podařila domluvit spolupráce s s pěveckým sborem Ústecké Bambini, s kterým si společně zazpíváme," říká Natálie Grossová.

Právě sbor Ústecké Bambini si na středeční podvečer v Nákupním centru Fontána připravil půl hodinové vystoupení a i společné dvě písně s Natálií Grossovou. "Jsme nesmírně rádi, že si společně zazpíváme. Uslyšíte písničky z muzikálu Rebelové, konkrétně písně Bránu milenců a Oliver Twist. Náš sbor se na vystoupení velice těší a jsme rádi, že se znovu potkáme s hudební hvězdou. naposledy jsme o adventním čase zpívali s paní Blanarovičovou a nyní to bude koncert s Natálkou. Moc Vás všechny zvu, bude to krásné," říká za sbor Ústecké Bambini Lenka Berešová.

Bohatý program startuje v Nákupním centru Fontána Teplice v 15 hodin a zahájí ho vystoupení žáků Základní umělecké školy Teplice. Chybět nebude ani účastnice letošního ročníku Superstar Samanta Ledenová. Budou zde soutěže, dárky pro ženy v podobě líčení, kadeřnictví či kosmetiky zcela zdarma, kdy se o péči postarají studentky Střední školy obchodu a služeb, Teplice.

V průběhu celého odpoledne budou probíhat soutěže s Čokoládovnou MANA z Krásné Lípy. Chybět nebude pro všechny děti skákací hrad a pro všechny zamilované také zamilovaný fotokoutek.

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google

ANKETA: Kde by se podle vás mělo postavit nové koupaliště v Teplicích?

Na Kudlichu - vodojem nad Teplicemi
33
V Šanově pod Panoramou - stará třešňovka
24
Vykoupit zpět pozemek v Zámecké zahradě a postavit koupaliště tam
224

Celkem odpovídalo: 281

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: