ZPRÁVY Z TEPLICKA

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Neděle, 9. prosince'18, svátek má Vratislav.

Osek má znovu mistra republiky v kickboxu

Osek má znovu mistra republiky v kickboxu 19.11. 18 09:52 Dne 17. listopadu 2018 se KURO GYM OSEK z.s. zúčastnil mistrovství republiky v kickboxu asociace ČSK (ČESKÝ SVAZ KICKBOXU), které se konalo tentokrát v Kladně. Barvy KURO GYMU reprezentovali David Kubát jr., Anastas Nikolov a Lenka Říhová Spěváková.

David Kubát jr. ve své váhové kategorii -74 kg deklasoval své soupeře a stal se letošním mistrem republiky. Vzhledem k tomu, že David chtěl mít více zápasů, byl rovněž přihlášen do o 5 kilo těžší kategorie tzn. -79kg, kde bohužel ve finále prohrává na body a je novým vícemistrem republiky.

Anastas Nikolov v kategorii -63 kg obsazuje třetí místo, kde v boji o bronz deklasuje svého soupeře, který nenastoupí do druhého kola. Poslední zástupce Lenka Říhová Spěváková ve váze -60 kg rovněž obsadila krásné třetí místo. V boji o bronz své soupeřce nedala nejmenší šanci a jednoznačně vyhrává svůj zápas na body.

Mistroství české republiky v kickboxu se zúčastnilo více jak 30 klubů a KURO GYM v celkovém bodování klubů obsadil čtvrté místo, což je pro nás neskutečný úspěch. Nutno podotknout, že třetí místo nám uniklo pouze o jediný bod.

Jako trenér KURO GYMU musím poděkovat svým svěřencům za skvělou reprezentaci našeho klubu a také města Osek. Dále bych chtěl poděkovat panu Milanu Kafanovi, který nám poskytl odpovídající prostory k vybudování tělocvičny a jen díky němu můžeme podávat tak skvělé výsledky.

Dále nás čeká 1. prosince 2018 galavečer bojových sportů v Pardubicích, kde nastoupí ke svému prvnímu profesionálnímu zápasu David Kubát jr. v disciplíně K1. Letošní rok pak uzavře 22. prosince 2018 na galavečeru v boxu (Most) Radim Kuriljak, který nastoupí ke svému již několikátému profi zápasu.

Tímto způsobem bych rád oslovil případné sponzory, protože k větším úspěchům nám bohužel schází finance. Klub hradí vše z členských příspěvků, popřípadě klub dotuje z nemalé části trenér. Vyhledat a případně oslovit nás můžete na facebookových stránkách Kuro gym Osek z.s. a nebo na některém z našich tréninků.

KURO GYM Osek pořádá celoroční nábor nových členů na adrese Osek, Dolnonádražní 121 vedle DDM. Tréninky jsou: úterý, čtvrtek a to od 17.00 – 18.15 (děti a ženy) a do 18.30 (dospělí), neděle od 18.30 (společné sparingy). Všechny tréninky probíhají pod vedením trenéra, který má trenérskou licenci jak v klasickém boxu, tak i v MUAYTHAI.
Trenér: Bc. David Kubát

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google
NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY
Gymnázium Teplice otevře své dveře
7.12'18
Gymnázium Teplice otevře své dveře (324x)
Uzavírka Na Bramši
7.12'18
Uzavírka Na Bramši (291x)
Výstava BETLÉMŮ
6.12'18
Výstava BETLÉMŮ (290x)
V Oseku vánoční tradice
6.12'18
V Oseku vánoční tradice (394x)
Rozsvícení stromku ve Stradově
6.12'18
Rozsvícení stromku ve Stradově (243x)

ANKETA: Kde by se podle vás mělo postavit nové koupaliště v Teplicích?

Na Kudlichu - vodojem nad Teplicemi
43
V Šanově pod Panoramou - stará třešňovka
28
Vykoupit zpět pozemek v Zámecké zahradě a postavit koupaliště tam
266

Celkem odpovídalo: 337

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: