ZPRÁVY Z TEPLICKA

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Pondělí, 16. září'19, svátek má Ludmila.

Osek má znovu mistra republiky v kickboxu

Osek má znovu mistra republiky v kickboxu 19.11. 18 09:52 Dne 17. listopadu 2018 se KURO GYM OSEK z.s. zúčastnil mistrovství republiky v kickboxu asociace ČSK (ČESKÝ SVAZ KICKBOXU), které se konalo tentokrát v Kladně. Barvy KURO GYMU reprezentovali David Kubát jr., Anastas Nikolov a Lenka Říhová Spěváková.

David Kubát jr. ve své váhové kategorii -74 kg deklasoval své soupeře a stal se letošním mistrem republiky. Vzhledem k tomu, že David chtěl mít více zápasů, byl rovněž přihlášen do o 5 kilo těžší kategorie tzn. -79kg, kde bohužel ve finále prohrává na body a je novým vícemistrem republiky.

Anastas Nikolov v kategorii -63 kg obsazuje třetí místo, kde v boji o bronz deklasuje svého soupeře, který nenastoupí do druhého kola. Poslední zástupce Lenka Říhová Spěváková ve váze -60 kg rovněž obsadila krásné třetí místo. V boji o bronz své soupeřce nedala nejmenší šanci a jednoznačně vyhrává svůj zápas na body.

Mistroství české republiky v kickboxu se zúčastnilo více jak 30 klubů a KURO GYM v celkovém bodování klubů obsadil čtvrté místo, což je pro nás neskutečný úspěch. Nutno podotknout, že třetí místo nám uniklo pouze o jediný bod.

Jako trenér KURO GYMU musím poděkovat svým svěřencům za skvělou reprezentaci našeho klubu a také města Osek. Dále bych chtěl poděkovat panu Milanu Kafanovi, který nám poskytl odpovídající prostory k vybudování tělocvičny a jen díky němu můžeme podávat tak skvělé výsledky.

Dále nás čeká 1. prosince 2018 galavečer bojových sportů v Pardubicích, kde nastoupí ke svému prvnímu profesionálnímu zápasu David Kubát jr. v disciplíně K1. Letošní rok pak uzavře 22. prosince 2018 na galavečeru v boxu (Most) Radim Kuriljak, který nastoupí ke svému již několikátému profi zápasu.

Tímto způsobem bych rád oslovil případné sponzory, protože k větším úspěchům nám bohužel schází finance. Klub hradí vše z členských příspěvků, popřípadě klub dotuje z nemalé části trenér. Vyhledat a případně oslovit nás můžete na facebookových stránkách Kuro gym Osek z.s. a nebo na některém z našich tréninků.

KURO GYM Osek pořádá celoroční nábor nových členů na adrese Osek, Dolnonádražní 121 vedle DDM. Tréninky jsou: úterý, čtvrtek a to od 17.00 – 18.15 (děti a ženy) a do 18.30 (dospělí), neděle od 18.30 (společné sparingy). Všechny tréninky probíhají pod vedením trenéra, který má trenérskou licenci jak v klasickém boxu, tak i v MUAYTHAI.
Trenér: Bc. David Kubát

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google

ANKETA: Kde by se podle vás mělo postavit nové koupaliště v Teplicích?

Na Kudlichu - vodojem nad Teplicemi
57
V Šanově pod Panoramou - stará třešňovka
44
Vykoupit zpět pozemek v Zámecké zahradě a postavit koupaliště tam
400

Celkem odpovídalo: 501

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: