ZPRÁVY Z TEPLICKA

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Čtvrtek, 18. října'18, svátek má Lukáš.

Pět zlatých pro KURO GYM OSEK

Pět zlatých pro KURO GYM OSEK 4.12. 17 13:07 Hned 13 závodníků KURO GYMU se v sobotu 2. prosince zúčastnilo turnaje v kickboxu WORD CUP 2017, který probíhal v Mostě. Bojovníci KURO GYMU se utkali s protivníky v disciplíně K1 (plnokontaktní bojový sport), kicklightu a dále ve stužkované. Nejsledovanější zápasy byly samozřejmě v disciplíně K1, kde se zápasilo stylem pyramidy a borci z KURO GYMU to neměli opravdu lehké.

Výsledková listina:

Radovan Vilhelm (17 let) váha – 86 kg: zlato v K1 a zlato v kicklightu
David Kubát (16 let) váha - 67 kg: stříbro v K1
Anastas Nikolov (18let) váha – 67 kg: bronz
František Hradecký (19 let) váha - 67 kg: stříbro
Jan Dlouhý (26 let) váha -75 kg: bronz

Dětská kategorie stužkovaná:

Štěpán Kafan: 2 x zlato
Mikuláš Kafan: zlato
Tomáš Trojan: bronz

KURO GYM OSEK dále reprezentovaly děti, které bohužel na stupně vítězů nedosáhly, ale i tak předvedly neskutečně bojovné výkony (Matěj Vrzák, Marek Svoboda, Matyáš Ambrož, Martin Grobl a Matěj Kulich).
Nutno podotknout, že KURO GYM Osek zásluhou Radovana Vilhelma získal hlavní pohár turnaje a to v disciplíně K1. Cena nyní zdobí tělocvičnu KURO GYM.
Touto cestou bych rád poděkoval svým členům za celoroční aktivní přístup a za skvělou reprezentaci jak našeho klubu, tak města Osek. Jsme sice malý klub o základně zhruba třiceti členů, ale výsledky máme skvělé. Pravidelně se zúčastňujeme těch nejprestižnějších turnajů a galavečerů. Naši bojovníci závodí v MUAY THAI, K1 i v klasickém boxu. V našich řadách jsou již dva junioři, kteří jsou pravidelně zváni na reprezentační soustředění v MUAY THAI asociace C.M.T.A.. Obrovské poděkování patří rovněž panu Milanovi Kafanovi (truhlárna KAFAN), který nám poskytl skvělé zázemí, a tak i díky němu dosahujeme těchto skvělých výsledků.

Následující nesmírně důležitý zápas KURO GYM OSEK čeká 16. prosince 2017 v Plzni, kde celý Osek bude reprezentovat David Kubát junior na prestižním galavečeru pod názvem Den rváčů. Zde se utká s o dva roky starším soupeřem, který má na kontě více jak 130 zápasů. Zápas bude probíhat pod pravidly K1.
Rád bych touto cestou oslovil případné sponzory, nadšence, prostě všechny, kteří by nám chtěli finančně nebo materiálně pomoci – a tím podpořili sportovní rozvoj mladých bojovníků.
Trenér KUGO GYMU Bc. David Kubát.

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google

ANKETA: Kde by se podle vás mělo postavit nové koupaliště v Teplicích?

Na Kudlichu - vodojem nad Teplicemi
32
V Šanově pod Panoramou - stará třešňovka
23
Vykoupit zpět pozemek v Zámecké zahradě a postavit koupaliště tam
221

Celkem odpovídalo: 276

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: