ZPRÁVY Z TEPLICKA

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Pátek, 20. září'19, svátek má Oleg.

Podpořte svůj business na networkingu!

Podpořte svůj business na networkingu! 10.9. 19 12:51 Dne 26. září proběhne v Regionální knihovně Teplice již sedmý networking Na poradu VČAS, který má za cíl propojit aktivní podnikatele, firmy a subjekty v Teplicích a okolí, s možností navázat nové obchodní vztahy, vzájemně sdílet zkušenosti či nápady, realizovat společné projekty.

Pro účastníky je akce spojená s výbornou snídaní zdarma, spoluorganizátoři mají benefity a mohou využít možnost prezentace v médiích i na sociálních sítích, formou PR článků, videí atd.

Na networkingu vystoupí zajímavá osobnost z oblasti personálního marketingu Mgr. Martin Rejhon, MBA - trenér, kouč a poradce, zakladatel personálně poradenské a vzdělávací agentury New Impuls®. Předá Vám své zkušenosti z oblasti personálního řízení, které získal na např. ve firmě VW - Škoda Auto, při řízení náborových procesů a vedení HR týmů (Continental Teves a Valeo Connective Systems). Díky své dlouholeté praxi má možnost porovnávat rozdílné firemní kultury i motivační systémy, které mají nastaveny v menších, středních i korporátních společnostech.

Přednáška s názvem Firemní kultura a dlouhodobá motivace liniového managementu se věnuje právě aktuálním tématům z oblasti HR.

Další networking je plánován na 28. listopadu, za účasti významných regionálních podnikatelů, kteří se podělí o své zajímavé zkušenosti z oblasti podnikání, ale také neúspěchy či pády, které jejich kariéru provázely - Kateřina Novotná z KN Optik, Jan Hawelka, majitel kaváren Lagarto Café, Lucie Beyerová, zakladatelka a šéfkuchařka Biorestaurace Zahrada.

Na 9. networkingu, který je plánován na počátek příštího roku, vystoupí v roli speakera i primátor města Teplice pan Hynek Hanza.

Předávání poznatků i zkušeností z podnikatelského prostředí jsou velkou devizou těchto neformálních setkání, která jsou určena i pro širokou veřejnost. Pokud chcete být spoluorganizátorem a podílet se přímo na programu networkingu Na poradu VČAS, můžete se přihlásit u organizátora akce paní Ireny Houdkové info@houdkova-profikouc.cz.

Více informací najdete na stránkách.

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google

ANKETA: Kde by se podle vás mělo postavit nové koupaliště v Teplicích?

Na Kudlichu - vodojem nad Teplicemi
57
V Šanově pod Panoramou - stará třešňovka
44
Vykoupit zpět pozemek v Zámecké zahradě a postavit koupaliště tam
400

Celkem odpovídalo: 501

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: