ZPRÁVY Z TEPLICKA

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Čtvrtek, 18. října'18, svátek má Lukáš.

Projektová schůzka na Islandu

Projektová schůzka na Islandu 12.7. 16 07:14 Šest vyučujících z teplického gymnázia navštívilo koncem měsíce června Menntaskólinn í Kópavogi na Islandu. Obě školy společně pracují celý školní rok na projektu TIME = Technologies in Modern Education (Technologie v moderním vzdělávání) v rámci programu Spolupráce škol financovaného z Norských fondů a fondů EHP.

Čeští učitelé přijeli do Reykjaviku na projektovou schůzku, kde dokončovali webové stránky, diskutovali nad pracovními materiály a hodnotili jejich realizaci ve výuce. Vytvořené učební materiály jsou určeny do hodin fyziky, matematiky, biologie, zeměpisu a anglického jazyka. V rámci návštěvy si učitelé prohlédli moderní areál školy, nově vybavené učebny, laboratoře, knihovnu a studovnu. Škola Menntaskólinn í Kópavogi patří k největším středním školám na Islandu - má více než tisíc studentů.

Ve volném čase islandští učitelé připravili doprovodný program, ve kterém českým kolegům ukázali typickou krásu islandské krajiny - sopky, pseudokrátery, ledovce, gejzíry a vodopády. Spolupráce těchto škol trvá již několik let a bude jistě pokračovat i nadále.

Mgr. Blanka Dvořáková

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google

ANKETA: Kde by se podle vás mělo postavit nové koupaliště v Teplicích?

Na Kudlichu - vodojem nad Teplicemi
32
V Šanově pod Panoramou - stará třešňovka
23
Vykoupit zpět pozemek v Zámecké zahradě a postavit koupaliště tam
221

Celkem odpovídalo: 276

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: