ZPRÁVY Z TEPLICKA

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Čtvrtek, 25. dubna'19, svátek má Marek.

RANDĚTE, RANDĚTE, RANDĚTE!

RANDĚTE, RANDĚTE, RANDĚTE!  5.11. 18 08:56 Přijde Vám, že Váš vztah už po tolika společných letech zevšedněl, že svůj protějšek perfektně znáte a rozhodně vás ničím už nemůže překvapit? Nebo alespoň už ne positivně? Je čas na změnu!

Nemyslím tím změnu svého protějšku, protože s největší pravděpodobností po pár letech i ten „nový“ vztah sklouzne do stejného stereotypu, občas je to dokonce horší než s tím/tou EX. Myslím, že řada rozvedených osob může potvrdit, že s novým člověkem, který byl na začátku tak úžasný, že jste kvůli jeho/její úžasnosti odpustili dlouholetý vztah, někdy i rodinu, se po pár letech ukázal v „pravém“ světle a začalo vás na něm/ní štvát stále více a více věcí, a rozhodně už byste ho/ji neoznačili jako úžasňáka. Nebo se pletu?
Krásná a naprosto jednoduchá věc/změna, která může oživit i po mnoha letech váš partnerský život, je zavedení pravidelných randíček do vašeho programu. Zdůrazňuji pravidelných o „opravdových“.

Je důležité, aby se na tato randíčka obě strany připravily, jako kdysi na svá první randíčka. Holky se načančají, udělají si vlasy, vykrášlí se a krásně navoní. Pánové se osprchují, oholí, navoní a pěkně oháknou. Zapomenout by neměli ani na rezervaci romantické restaurace, koupení lístků do kina, divadla a koupi květiny či jiné malé pozornosti. Garantuji Vám, že své ženě vykouzlíte úsměv na tvář. My prostě stálou péči potřebujeme. Dejte si na tom fakt záležet, jako kdysi, když jste spolu byli chvilenku a chtěli jste toho druhého upoutat a ukázat mu ze sebe to NEJ. Součástí rande nikdy není telefon ani televize, jakož témata běžného organizačního chodu rodiny. Čím více oba budete věnovat přípravě a fajn průběhu rande, tím více dáte svému vztahu.

Pro některé páry může být těžké, si opět si zvyknout na to, že jsou jen sami dva – bez mobilu, televize, naši pozornost vyžadujících dětí, domácích povinností, starostí atd. Možná si to užijete až na 3. či 4. pokus. Může být. Pokud váš vztah není v úplném rozkladu, nevzdávejte to po 1. rande, kde jste si toho neměli tolik co říct nebo se cítili divně.
Dejte 1x 4 – 6 týdnů děti k babičkám či si záplatě chůvu a věnujte se jen a jen sobě. Prostě buďte tu jen vy dva pro sebe. Užijte si tento čas na maximum, byť by to byly jen 2 hodiny. Uvidíte, že jsou tyhle chvilky pro dobrou funkčnost a prohloubení i oživení vztahu k nezaplacení. Brzy se z randíček stanou chvíle, na které a ze kterých se budete celý další měsíc těšit.
Tak co, vyrazili jste si na rande? Jaké to bylo?

Více informací naleznete na stránkách.

další články k zamyšlení si můžete přečíst na facebooku.

Mg. Irena Houdková - VÁŠ CUKR I BIČ NA CESTĚ K CÍLI !

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google

ANKETA: Kde by se podle vás mělo postavit nové koupaliště v Teplicích?

Na Kudlichu - vodojem nad Teplicemi
53
V Šanově pod Panoramou - stará třešňovka
41
Vykoupit zpět pozemek v Zámecké zahradě a postavit koupaliště tam
336

Celkem odpovídalo: 430

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: