ZPRÁVY Z TEPLICKA

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Pondělí, 20. května'19, svátek má Zbyšek.

Rekonstrukce teplické Olympie bude stát půl miliardy korun.

Rekonstrukce teplické Olympie bude stát půl miliardy korun. 26.4. 18 11:51 Realitní skupina CPI Property Group se pouští do kompletní modernizace teplického obchodního centra Olympia. Práce, které započaly již na počátku března, v první fázi přinesou obyvatelům nejmodernější koncept hypermarketu Albert, jenž i po dobu rekonstrukce bude otevřený a jehož finální podobu zákazníci spatří v letních měsících tohoto roku.
Další etapy modernizace centra, které bylo postaveno v roce 2000 a za svou historii bylo čtyřikrát rozšířeno, počítají s výstavbou nové jídelní části, modernizací pasáže a také venkovní fasády. Celkovou investici odhaduje CPI na půl miliardy korun, rekonstrukce by měla být dokončena v druhé polovině roku 2019.

Práce, jež budou probíhat takřka výhradně v nočních hodinách mimo otevírací dobu obchodů, se v následujících měsících dotknou všech částí centra. Zákazníci se mohou těšit na nové toalety, novou fasádu, moderní relaxační zóny, novou jídelní zónu a díky zmenšení plochy hypermarketu a přestěhování domu nábytku Asko otevřou v centru také nové obchody.
„Díky rekonstrukci dojde v teplické Olympii nejenom k rozšíření počtu prodejních jednotek, ale také současní nájemci představí nejnovější koncepty svých prodejen. Již dnes je velmi pravděpodobné, že do Teplic přivedeme pobočku významného obchodního řetězce, jehož prodejna bude vůbec první v Ústeckém kraji. Výsledkem celé modernizace bude upevnění pozice předního obchodního centra v regionu,“ říká k rekonstrukci Tomáš Svoboda, asset manager CPI.

V návaznosti na to, že Asko na pozemku sousedícím s obchodním centrem staví novou prodejnu, vznikne v Olympii Teplice rozsáhlý zábavní park pro děti, který svým konceptem nemá v České republice obdoby. Dětský svět nabídne rodičům příležitost po dobu nákupů zabavit ratolesti, uspořádat dětské oslavy či aktivně trávit čas s dětmi.
Nové ASKO se otevře již v druhé polovině června letošního roku.

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google

ANKETA: Kde by se podle vás mělo postavit nové koupaliště v Teplicích?

Na Kudlichu - vodojem nad Teplicemi
53
V Šanově pod Panoramou - stará třešňovka
42
Vykoupit zpět pozemek v Zámecké zahradě a postavit koupaliště tam
350

Celkem odpovídalo: 445

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: