ZPRÁVY Z TEPLICKA

iTeplice.cz - Zpravodajství pro Teplice | Dnes je Sobota, 19. října'19, svátek má Michaela.

Šanovský park opět ožije! 2019

Šanovský park opět ožije! 2019 17.6. 19 07:36 V sobotu 22. června 2019 se v Šanovském parku u Mušle uskuteční čtvrtý ročník sousedské slavnosti Živé Teplice. Podstatou této slavnosti je, že se na jejím průběhu a vytváření programu podílí samotní obyvatelé města.
K poslechu a tanci vám zahrají lokální hudební uskupení tom 77, Schmutzige Mädchen, Šanov II, ECHO, Hambaside, demowave nebo •TNGS•. Pro děti je připravený dětský koutek a bohatý program v podobě workshopů, sportovních úkolů, hlavolamů a hlavně pohádkového představení Divadla Krabice Teplice. Dospělí i děti si mohou vyzkoušet lekci jógy na čerstvém vzduchu. Na trhu autorských výrobků si jako každý rok můžete zakoupit spoustu krásných věcí.
Šanovský park začne ožívat už kolem 14. hodiny, nepřehánějte to tedy s obědem a přijďte ochutnat občerstvení ze všech koutů světa. Jak vidíte je toho pro vás připraveno opravdu mnoho, podrobný program a další informace najdete na Facebookové události Živé Teplice 2019 nebo webové stránce www.ziveteplice.cz.

Facebook Facebook Linkuj! Linkuj Twitter Twitter Google Google

ANKETA: Kde by se podle vás mělo postavit nové koupaliště v Teplicích?

Na Kudlichu - vodojem nad Teplicemi
59
V Šanově pod Panoramou - stará třešňovka
44
Vykoupit zpět pozemek v Zámecké zahradě a postavit koupaliště tam
410

Celkem odpovídalo: 513

severočeské doly Partner Domu kultury Teplice Parner fotbalového klubu FK Teplice
Pro Arte Beuronensis Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích 2011

Kontaktní formulář

zavrit

Jméno :  E-mail : 

Vaš dotaz: